Co dają lajki na YouTube

Co dają lajki na Youtube – Zdradzamy prawdę!

Jeżeli jesteś twórcą na Youtube z pewnością zależy Ci na tym by twoje materiały dotarły do jak największej liczby użytkowników oraz spotkały się z pozytywnym odbiorem. Wpływ na popularność twojego filmu ma oczywiście parę rzeczy jak wyświetlenia, komentarze, lajki. My zajmiemy się dzisiaj lajkami, które wydają się bardzo ważne w kwestii prowadzenia kanału na Youtube. Zastanawiałeś się pewnie nie raz po co właściwie są te lajki? Co dają lajki na Youtube? To niezwykle istotny czynnik, który bezpośrednio przekłada się na wartość twoich filmów. Dlaczego? Wejdźmy w głąb systemu Youtube aby to zrozumieć.

Zobacz też: Jak zdobyć lajki na YouTube

Co dają lajki na Youtube

Czemu lajki są takie ważne? Już postaram się to wytłumaczyć. Gdy wpisujesz pewną frazę w wyszukiwarkę na YT pokażą Ci się najlepiej pasujące wyniki ale też najlepsze. Jak algorytm Youtube sprawdza, który film jest lepszy? Właśnie poprzez stosunek łapek w górę do łapek w dół pod filmem. Im więcej lajków a mniej dislajków tym lepsza pozycja naszego filmiku na Youtube. Teraz już chyba rozumiesz co dają lajki na Youtube. Jeśli zdobędziesz więcej lajków tym więcej osób zobaczy twój film, co daje więcej wyświetleń.

co dają lajki na youtube

W dodatku gdy ktoś polubi nasz film automatycznie zostaje on dodany do playlisty tej osoby o nazwie filmy, które lubię. Film ten więc pojawi się na profilu osoby, która go polajkowała, dzięki temu każdy kto obserwuje tę osobę na Youtube czy Google+ zobaczy TWÓJ film. Zauważ jak nawet jeden lajk może w znaczący sposób zwiększyć zasięg twojego video!

Zobacz też: Jak zarabiać na YouTube

Jak zdobywać więcej lajków na Youtube

Nie zawsze jest to oczywiście takie proste jak się wydaje. Oprócz bezpośredniego proszenia o lajki na Youtube w filmie (co nie zawsze jest pozytywnie odbierane przez widza) można po prostu postarać się o to by nasz film był bardzo wysokiej jakości – jakości merytorycznej jak i jakości samego video oraz dźwięku. Nagrywaj to czego oczekują twoi widzowie, wrzucaj regularnie filmy na swój kanał. Ustaw odpowiednie metatagi pod filmem i ciekawy opis. Może zachęć do zalajkowania filmu poprzez jakiś konkurs?

jak zdobyć więcej lajków na yt

Kupowanie lajków na YouTube

O wiele szybszą i łatwiejszą metodą będzie kupienie lajków z odpowiedniego serwisu. Dzięki zakupie lajków błyskawicznie wdrapiesz się na szczyt rankingu Youtube. Bez żadnego wysiłku i szybko zobaczysz rezultaty. Nie będziesz musiał nikogo o lajki prosić, po prostu je będziesz mieć.

jak zdobyć więcej lajków na YouTube

Zobacz też: Jak wybić się na YouTube

Dlaczego youtuberzy proszą o lajki pod filmami

Sprawa wydaje się być oczywista. Lajki gwarantują o wiele większą liczbę potencjalnych odbiorców. Mając więcej wyświetleń, będziemy mieć więcej wyświetleń reklam, na których przecież zarabia się najwięcej. Będzie więcej komentarzy, będzie więcej wszystkiego co pomoże zarabiać dobre pieniądze youtuberowi. Jeden lajk pod filmem może sprawić, że obejrzy go kilka osób więcej. Tworzy się pewien efekt kuli śnieżnej, dzięki któremu popularność i jednocześnie zarobki na filmie wzrastają.

Zobacz też: Czy warto kupić lajki na YouTube

Jak kupić lajki na Youtube

Możesz to zrobić oczywiście na lajki.eu! Lajki na Youtube są z prawdziwych kont, które realnie zwiększają twoją pozycję w algorytmie Youtube. Wszystko odbywa się szybko i bezpiecznie. Ceny są śmiesznie niskie jak na rezultat, który można osiągnąć. Możesz zapłacić jak chcesz, a twoje dane są w pełni bezpieczne, dba o to grono naszych ekspertów. Zostań królem Youtube już dzisiaj, odmień swój kanał na dobre z lajki.eu!

Co dają lajki na Youtube – Zdradzamy prawdę!
Ocena 5 z: 15