Lajki to integralna część Facebooka, są bardzo ważne i na nich głównie opiera się reklama i rozgłos na Facebooku. Dzięki nim ten serwis stał się aż tak popularny wśród ludzi na całym świecie. Codziennie użytkownicy dają w sumie 4,5 miliardów lajków! Zbieramy lajki zarówno pod zdjęciami i wpisami jak i pod stronami, którymi zarządzamy. One ustalają kto bardziej liczy się w reklamie, biznesie czy jest bardziej sławny. Najczęściej chcielibyśmy sięgać po te darmowe sposoby, które nie wymagają od nas wkładu pieniężnego ale czy robiąc tak robimy właściwie, coś nam to da? Czy darmowe lajki na Facebooku są możliwe do zdobycia?

Czy to proste i szybkie? A może to żmudna i nic nie warta praca? Wiele serwisów i aplikacji dumnie reklamuje się, że zapewnia przyrost lajków na fb za darmo. Czy aby na pewno jest to bezpieczne? To w ogóle możliwe?

Kup teraz 1000 prawdziwych lajków.
Realizacja już w 10 minut od 5.99 zł.

Dlaczego darmowe lajki na Facebooku nie działają

Stare, dobre przysłowie mówi – nie ma nic za darmo. Tutaj ono również się sprawdza. Serwisy, które oferują rzekomo darmowe lajki na Facebooku i tak coś z tego mają, czasem coś z pewnością o wiele cenniejszego od Twoich pieniędzy a mianowicie – Twoją prywatność. Darmowe lajki na Facebooku nie działają przede wszystkim dlatego, że najczęściej nie są to w ogóle lajki od prawdziwych osób a od zautomatyzowanych botów. Co to są boty? Dla niewtajemniczonych są to roboty napisane przez programistów, które mają zadanie tworzyć masowo fałszywe profile na Facebooku i lajkowanie danych stron, zdjęć itd.

Najczęściej profile te nie mają znajomych lub mają ich mało, nie ma na nich żadnych informacji, prawdziwych zdjęć, pochodzą z różnych państw. Prędzej czy później podczas robienia tak zwanych „czystek” twórcy Facebooka usuną polubienia z twojej strony, które zostały dodane przez fałszywe konta. Kolejną sprawą jest fakt, że możemy zostać zaspamowani lajkami w jednym momencie co będzie bardzo podejrzane.

darmowe lajki na facebooku

Jak nie dać się oszukać na darmowe lajki na Facebooku

Przede wszystkim zrezygnować z tej formy pozyskiwania lajków na Facebooku. Istnieją sprawdzone i o wiele lepsze metody, o których za chwilę napiszę. Podejrzane strony oferujące darmowe lajki na Facebooku często wymagają podania danych, które tak naprawdę nie są im absolutnie potrzebne. Mogą prosić nawet o podanie emaila i hasła do konta!

Nigdy nie podawaj nic poza linkiem do profilu lub zdjęcia, na którym mają pojawić się lajki, pamiętaj o tym! Niestety ale wiele ludzi nabiera się na takie oferty a potem traci dostęp do konta i jego profil wraz z danymi osobowymi jest wcielany do armii botów kierowanej przez oszustów. Korzystaj tylko z zaufanych serwisów, które oferują prawdziwe usługi a nie puste slogany!

Jak zdobywać lajki na Facebooku

jak zdobywać lajki na facebooku

O wiele prostszym, szybszym, a zarazem bezpieczniejszym rozwiązaniem jest metoda kupna lajków za niewielkie pieniądze na zaufanych serwisach, które od lat zajmują się takimi sprawami. Świetnym przykładem takiego serwisu mogą być lajki.eu, którym przez ponad 5 lat zaufało już wielu i się nie zawiodło! Legalnie działającym serwisem zajmują się prawdziwi ludzie, cały czas czuwają by wszystko przeszło gładko i bez problemów.

Darmowe lajki na Facebooku to mit a korzystając z naszej metody otrzymujesz gwarancję satysfakcji, nie daj się oszukać na lajki na fb za darmo i wybierz bezpieczne strony takie jak: Instalajki.pl czy Lajkifb.pl

Kup teraz 500 realnych followers.
Realizacja już w 10 minut od 6.99 zł.

Jak kupić lajki na Facebooku

Możesz to zrobić bezpośrednio na stronie lajki.eu. Wszystko jest zrozumiale opisane, jeżeli masz jakieś pytania możesz porozmawiać z konsultantem na Facebooku. Przeczytaj opinie i sprawdź, że lajki.eu to gwarancja jakości! Kupione lajki faktycznie podnoszą statut twojego profilu. Ceny są śmiesznie niskie jak na lajki od prawdziwych osób, można zapłacić zarówno SMSem jak i kartą płatniczą lub przelewem online. Wszystko odbywa się szybko i bezpiecznie, przykładamy szczególną uwagę do ochrony twoich danych. Jesteś w pełni anonimowy kupując lajki na Facebooku. Pochwal się dużą ilością lajków już dziś!