Mini Koszyk

Sale

Łapki w dół na YouTube

14,99 139,99 

Oszczędzasz: 8,98 10,00 
JAK KUPIĆ?

Aby zakupić łapki w dół na YouTube podaj poprawny link do filmu.
Poprawny link do filmu powinien wyglądać np tak:
https://www.youtube.com/watch?v=rCFdKf7b5RM
Film musi być publiczny na czas realizacji ✅

CO ZYSKUJĘ?
  • Łapki w dół do dowolnego filmu
  • Obniżenie pozycji konkurencji
  • Dużo gorszy wizerunek (negatywny piar)
  • Możliwość podzielenia pakietu na kilka filmów
  • Mniejsze zasięgi pod filmami i na kanale
  • Gorszy rozwój kanału

Clear

Jakość:

Sztuczne konta 🤖
Prawdziwe konta 🤩 🤩 🤩
Cena produktu
Dodatkowe opcje
Łączny koszt
SKU: brak Kategoria: Tag:

Opis

Co to są łapki w dół na YouTube

Łapki w dół na YouTube to ilość negatywnych opinii pod filmem, które możesz zamówić swojej konkurencji, znajomym a także streamerom. Możemy dodać łapki w dół zarówno do filmów jak i transmisji na żywo live. Łapki w dół YouTube to dobry sposób by namieszać w wizerunku firm konkurencyjnych, ośmieszyć streamerów lub obniżyć ranking popularnych filmów w wyszukiwarce.

Co dają łapki w dół na YouTube

Łapki w dół YouTube pozwolą Ci w prosty sposób obniżyć ilość pozytywnych opinii na filmach konkurencji a także nielubianych streamerów. Łapki w dół mogą być również formą protestu na popularnych kanałach by doprowadzić do ich rozpadu lub zdemotywować do dalszego nagrywania. Oferujemy dodanie nawet do kilku tysięcy łapek w dół do 72h na dowolną liczbę filmów czy transmisji live.

Łapki w dół YouTube to przede wszystkim zabieg marketingowo piarowy. Pozwala na podważenie autorytetu i pokazanie ludziom, że ten film nie do końca jest taki dobry. Jeżeli chodzi o algorytmy jest to świetna metoda by obniżyć pozycję filmu w wyszukiwaniach. Jeżeli znaczna ilość ocen to będą oceny negatywne film nie będzie promowany a twórca nie zyska nowych wyświetleń czy lajków. Sposób jest również dobry jeżeli chodzi o streamy na żywo pod warunkiem, że transmisja nie skończy się w kilka minut.

łapki w dół na youtube

Czy kupowanie łapek w dół jest anonimowe?

Łapki w dół na youtube możesz kupić w pełni bezpiecznie na naszej stronie, bez żadnej odpowiedzialności za dodanie konkurencji łapek w dół. Twoje dane nigdy nie będą ujawnione i zachowasz pełną prywatność. Nie kupuj łapek w dół z przypadkowych stron ponieważ twoje dane mogą zostać ujawnione i narazić Cię na poważne konsekwencje. Mimo tego, że są wiele tańsze to nie warto. Tak więc w skrócie nasza odpowiedź to tak – oczywiście, że tak ale nie powinno robić się tego na podejrzanych stronach oferujących usługi w szokująco niskich cenach bez certyfikatów bezpieczeństwa oraz gwarancji jakości.

Łapki w dół na YouTube
Oceń ten wpis

Dodatkowe informacje

Ilość:

100 Dislajków, 500 Dislajków, 1000 Dislajków