Tak, polubienia uzyskane z pomocą lajki.eu są w pełni legalne i nie łamią regulaminów serwisów społecznościowych. Kupując usługi w naszym serwisie możesz być spokojny, że Twoje konto nie zostanie zawieszone a lajki usunięte.

Za nasze usługi można zapłacić poprzez PayPal używając karty kredytowej lub ze zdeponowanych tam środków oraz Cashbilem płacąc błyskawicznym przelewem.

Obecnie nie ponieważ, ze względu na prowizje i opłaty operatorów byłoby to nieopłacalne. Chcemy świadczyć jak najlepsze usługi dla naszych klientów w konkurencyjnych cenach więc obecnie nie planujemy wprowadzenia tej opcji.

Nie działamy tak jak konkurencja, staramy się wypracować dla naszych klientów realne efekty które dadzą im prawdziwy rezultat stąd niestety wyższa cena usług. Kupując na naszej stronie masz gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie jednak czas realizacji zamówienia to średnio od 24 do 72 godzin, chyba że klient ustali czas indywidualnie wtedy efekty będą rozłożone w czasie.

Oczywiście, że nie! Z naszej strony może skorzystać każdy chcący wybić się w internecie.

Tak, nasza działalność jest w pełni zarejestrowana i nadzorowana przez brytyjskie prawo.