FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania

Czy to jest bezpieczne?

Tak, polubienia uzyskane z pomocą lajki.eu są w pełni legalne i nie łamią regulaminów serwisów społecznościowych. Kupując usługi w naszym serwisie możesz być spokojny, że Twoje konto nie zostanie zawieszone a lajki usunięte.

Jakie są metody płatności?

Za nasze usługi można zapłacić poprzez PayPal używając karty kredytowej lub ze zdeponowanych tam środków oraz Cashbilem płacąc błyskawicznym przelewem.

Czy akceptujecie płatności SMS?

Obecnie nie ponieważ, ze względu na prowizje i opłaty operatorów byłoby to nieopłacalne. Chcemy świadczyć jak najlepsze usługi dla naszych klientów w konkurencyjnych cenach więc obecnie nie planujemy wprowadzenia tej opcji.

Dlaczego u konkurencji ceny są niższe?

Nie działamy tak jak konkurencja, staramy się wypracować dla naszych klientów realne efekty które dadzą im prawdziwy rezultat stąd niestety wyższa cena usług. Kupując na naszej stronie masz gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Jak długo realizowana jest usługa?

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie jednak czas realizacji zamówienia to średnio od 24 do 72 godzin, chyba że klient ustali czas indywidualnie wtedy efekty będą rozłożone w czasie.

Czy akceptujecie tylko firmy?

Oczywiście, że nie! Z naszej strony może skorzystać każdy chcący wybić się w internecie.

Czy jesteście firmą?

Tak, nasza działalność jest w pełni zarejestrowana i nadzorowana przez brytyjskie prawo.

0