FAQu czyli

Często zadawane pytania

Rozliczenia i płatności

Czy jesteście firmą?

Tak, jesteśmy w pełni zarejestrowaną i legalną firmą Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma “BUBA SERVICES LTD.” z siedzibą w Londynie przy ul. Great Portland Street 85 o numerze rejestracyjnym 11020271

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, po opłaceniu zamówienia można pobrać fakturę poprzez przejście do “Moje konto” -> “Moje zamówienia“.

Dlaczego przy płatności SMS cena jest większa?

Operator pobiera opłatę 50% wartości zamówienia (standardowa opłata) tak więc przy zamówieniu za 10 zł system będzie wymagał wysłania SMSów na kwotę 20 zł. Jest to opłata każdej sieci i nie mamy na to wpływu.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

  • Szybki przelew z każdego banku w Polsce poprzez Cashbill
  • Przelew klasyczny na poczcie poprzez Cashbill
  • Płatności SMS poprzez Hotpay
  • Płatność kartą kredytową
  • Płatność funduszami na koncie użytkownika
  • Płatność Paysafecard (Wkrótce)

Jakość i opcje

Co to jest gwarancja premium?

Dodatkowa opcja gwarancji to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu z przyczyn innych takich jak zmiana algorytmów itp. Wszystkie zamówienia z wykupioną gwarancją są objęte dożywotnio ochroną przed spadkiem.

Co to jest przyśpieszona realizacja?

Przyśpieszona realizacja to gwarancja wykonania zlecenia przed zamówieniami standardowymi. W zależności od obciążenia serwera zamówienia czekają w kolejce na wykonanie. Z przyśpieszoną realizacją zamówienia wykonywane są nawet w 10 minut.

Czym się różnią sztuczne konta od prawdziwych kont?

Prawdziwe konta to realne i aktywne konta o uzupełnionym profilu posiadające własne posty (zdjęcia lub filmiki) z gwarancją trwałości od operatora. Sztuczne konta to w większości nieaktywne konta z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów. Zalecamy wybór prawdziwych kont dla jak najlepszych rezultatów.

Ile trwa standardowa realizacja?

Standardowa realizacja zlecenia może trwać nawet do 72 godzin w zależności od obciążenia serwera, ilości zamówień czy wykupionego pakietu. Stanowczo zalecamy wykupienie przyśpieszonej realizacji jeżeli zależy Państwu na czasie.

Inne

Czy to bezpieczne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Czy usługi są z Polski?

Niestety nie, obecnie ani my ani nasza konkurencja nie oferujemy polskich usług. Obecnie mocno nad tym pracujemy i będziemy informować kiedy taka możliwość będzie dostępna.

0