3 USŁUGI W CENIE 2
Zobacz szczegóły promocji

Łapki w dół na YouTube

(554 opinie klienta)

kup łapki w dół na youtube

Jak kupić?

Prosimy o przesłanie linku do publicznego filmu na YouTube
Przykładowy, poprawny link wygląda następująco:
https://www.youtube.com/watch?v=W4gKMFHLOjE

YouTube Dislike to usługa przeznaczona do nabijania łapek w dół pod filmami różnych twórców. Ta forma reklamy nie pomaga wypromować filmu, wręcz przeciwnie obniża jego zasięgi i zmniejsza ogólny procent polubień filmu (informacja widoczna w statystykach). Nie bierzemy odpowiedzialności jeżeli przez przypadek dodasz negatywne oceny do swojego filmu.

Clear
Najgorsza jakość (sztuczne konta) 🤖  
Prawdziwe konta ⭐ ⭐ ⭐ ⭐  
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Łącznie

Ceny zawierają podatek VAT

Co to są łapki w dół na YouTube

Łapki w dół na YouTube to ilość negatywnych opinii pod filmem, które możesz zamówić swojej konkurencji, znajomym, a także streamerom. Możemy dodać łapki w dół zarówno do filmów jak i transmisji na żywo live. Łapki w dół YouTube to dobry sposób, by namieszać w wizerunku firm konkurencyjnych, ośmieszyć streamerów lub obniżyć ranking popularnych filmów w wyszukiwarce. Abyśmy mogli dodać łapki w dół film musi być publiczny i nie może zawierać żadnych restrykcji takich jak prawa autorskie, ograniczenia wiekowe lub inne blokady regionalne.

Co dają łapki w dół na YouTube

Łapki w dół YouTube, czyli przeciwieństwo like na yt, pozwolą Ci w prosty sposób obniżyć ilość pozytywnych opinii na filmach konkurencji, a także nielubianych streamerów. Łapki w dół mogą być również formą protestu na popularnych kanałach by doprowadzić do ich rozpadu lub zdemotywować do dalszego nagrywania. Oferujemy dodanie nawet do kilku tysięcy łapek w dół do 72h na dowolną liczbę filmów czy transmisji live.

Łapki w dół YouTube to przede wszystkim zabieg marketingowo piarowy. Pozwala na podważenie autorytetu i pokazanie ludziom, że ten film nie do końca jest taki dobry. Jeżeli chodzi o algorytmy jest to świetna metoda, by obniżyć pozycję filmu w wyszukiwaniach. Dzięki temu wyświetlenia na YouTube nie będą tak duże jak normalnie. Jeżeli znaczna ilość ocen to będą oceny negatywne film nie będzie promowany a twórca nie zyska nowych wyświetleń czy lajków. Ponadto film z dużą ilością łapek w dół nie przyniesie twórcy nowych subskrypcji na YouTtube ponieważ nie  będzie w żadne sposób promowany.  Sposób jest również dobry jeżeli chodzi o streamy na żywo pod warunkiem, że transmisja nie skończy się w kilka minut.

łapki w dół na youtube

Czy kupowanie łapek w dół jest anonimowe?

Łapki w dół na youtube możesz kupić w pełni bezpiecznie na naszej stronie, bez żadnej odpowiedzialności za dodanie konkurencji łapek w dół. Twoje dane nigdy nie będą ujawnione i zachowasz pełną prywatność. Nie kupuj łapek w dół z przypadkowych stron ponieważ twoje dane mogą zostać ujawnione i narazić Cię na poważne konsekwencje. Mimo tego, że są wiele tańsze to nie warto. Tak więc w skrócie nasza odpowiedź to tak – oczywiście, że tak ale nie powinno robić się tego na podejrzanych stronach oferujących usługi w szokująco niskich cenach bez certyfikatów bezpieczeństwa oraz gwarancji jakości.

554 opinie dla Łapki w dół na YouTube

 1. Agnieszka

  Wysoka jakość świadczonych usług

 2. Dawid

  Super usługa i szybkie wykonanie daję max.

 3. Ignacy

  Wszystko się zgadza.

 4. Jakub

  Polecam usługę

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Refund Reason