Naszą główne kompetencje to obszar szeroko pojętych social media i z pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych agencji w tej branży. Poprzez social media nie należy rozumieć, że jest to tylko i wyłącznie budowanie wizerunku i lepszych relacji z klientem, ale również doskonałe narzędzie sprzedażowe, co wielokrotnie możemy wywnioskować z współpracy z naszymi klientami.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu krytyką w social media oraz przełamywaniu sytuacji kryzysowych. Niejednokrotnie wspieraliśmy Klientów, którzy borykali się z tego typu problemami i z sukcesem wyprowadzaliśmy ich z sytuacji trudnych, w skuteczną, pozytywną komunikację z konsumentem.

Kampania to nie tylko założenie fanpage’a na Facebooku i regularne dodawanie wpisów. Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy, że działania te wymagają stworzenia długofalowej strategii o konkretnych założeniach. U nas każdy klient może liczyć na przygotowanie dedykowanej oferty i strategii, która będzie nastawiona na osiągnięcie założonych celów.