Opinie

Zobacz opinie naszych klientów

Przeczytaj rzetelne opinie o Lajki.eu i dowiedz się co myślą o nas klienci. Nasza firma współpracuje z markami ale również z osobami prywatnymi.
Słuchamy naszych klientów i staramy się dostosować naszą witrynę specjalnie pod ich potrzeby, jeżeli możemy coś poprawić lub chcesz zostawić nam opinię wyślij ją tutaj. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany do naszych usług zapoznaj się z recenzjami od naszych partnerów.

Lajki.eu to zespół młodych i energicznych osób, których pasją stały się social media. Mamy ponad 8 lat doświadczenia w branży i jako pierwsi w Polsce przeprowadziliśmy badania nad algorytmami w serwisach społecznościowych. Dobrze znamy zasady prowadzenia kont w mediach społecznościowych i z chęcią poprowadzimy Cię do sukcesu!

Misją naszej firmy jest wypracowanie realnych efektów dla Twojej marki lub dla Ciebie. Pomożemy Ci odnieść sukces podnieść sprzedaż i zwiększyć Twoją atrakcyjność w sieci. Zajmujemy się również algorytmami i SEO, z nami Twoja witryna, kanał lub profil w mediach społecznościowych stanie się popularnym i ciekawym miejscem.

Opinie o Lajki.eu

Szymon Kamiński

Szymon Kamiński

Work Dev

Po raz pierwszy skorzystaliśmy z usług firmy Buba Services i jesteśmy bardzo zadowoleni.Profesjonalne podejście do klienta. Rzadko spotykane dzisiaj oraz szybka miła i fachowa obsługa przyjętego planu piarowego. Od początku do końca realizacji bardzo czytelne przedstawianie stanu realizacji. Polecamy Work Dev.

Wojciech Wysocki

Wojciech Wysocki

TraxCraft

Mega współpraca! My jesteśmy zadowoleni z promocji naszego konta, a państwo zyskali stałych klientów. Każdy zadowolony 🙂

Ann Chuan

Ann Chuan

Invato Limited

Szybka odpowiedź na złożone zapytanie, wyczerpujące informacje, natychmiastowe przedstawienie oferty. Przemiła obsługa. PROFESJONALIŚCI !!!

Julia Kwiatkowska

Julia Kwiatkowska

GREENTY Sp. z.o.o

Jestem zachwycona profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem osoby, która prowadziła moje zlecenie. Stały kontakt mailowy, niemalże krok po kroku informacja o kolejnych etapach realizacji zamówienia.

Partnerzy Biznesowi

0