Mini Koszyk

Sale

Lajki na Instagramie

#1 Best Seller w Instagram
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 3 ocen klientów
(3 opinie klienta)
100% kupujących jest zadowolonych z zakupu tej usługi. Super
247 zamówień w ciągu ostatnich 7 dni. 🔥

7,19 83,99 

Oszczędzasz: 1,08 42,00  Wow emoji
Jak kupić?

Podaj poprawny link do zdjęcia (nie profilu).

Poprawny link powinien wyglądać tak:

Twój profil musi być publiczny na czas realizacji ✅

Wejdź na swój profil i skopiuj link do zdjęcia.

Co zyskuję?
 • Lajki na Instagramie pod zdjęciami nawet w 10 minut
 • Większe zaangażowanie fanów
 • Dużo lepszy wizerunek (popularny piar)
 • Możliwość podzielenia pakietu na kilka zdjęć
 • Większe zasięgi pod zdjęciami
 • Szybszą możliwość rozwoju konta

Clear

Jakość:

Sztuczne konta 🤖
Prawdziwe konta 🤩 🤩 🤩
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Łącznie
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Promocyjne usługi
Łączny koszt
SKU: brak Kategoria: Tag:

Opis

Jak kupić lajki na Instagramie

Wierzymy, że lajki.eu to najlepsza strona do kupowania polubień, obserwacji czy wyświetleń w Polsce dlatego możliwie uprościliśmy nasz system zamawiania a lajki na Instagramie można teraz kupić w mniej niż 5 minut! Do poprawnego przeprowadzenia transakcji wymagamy jedynie minimum danych osobowych ponieważ rozumiemy, że wasza prywatność jest dla Was priorytetem. Przed zakupem lajków na Instagramie musisz zrobić kilka czynności aby umożliwić nam szybkie i bezproblemowe dodawanie polubień do Twoich zdjęć czy filmów.

 • Zmień ustawienia swojego konta na „publiczne”
 • Nie zmieniaj nazwy użytkownika na czas trwania kampanii
 • Nie usuwaj zdjęcia ani nie zmieniaj ustawień prywatności na czas kampanii
 • Upewnij się, że link który skopiowałeś jest poprawny (możesz go wkleić w nowym oknie Icognito, jeżeli wyświetli się poprawnie znaczy że wszystko jest ok i można zacząć promocję)

Będąc na naszej stronie (dokładnie tu gdzie teraz jesteś) wybierz ilość lajków na Instagramie jaką chciałbyś uzyskać. Jest to uniwersalny pakiet, który możesz podzielić na kilka zdjęć więc nie sugeruj się tym że liczba, którą wykupujesz może być za duża do jednej fotki. Pamiętaj, że wybierając większe pakiety otrzymujesz wyższy rabat i jest to dużo bardziej opłacalne niż pojedyncze kupowanie lajków do każdego zdjęcia.

Dzielenie pakietu lajków na kilka zdjęć

Pakiet polubień możesz w prosty sposób podzielić na praktycznie dowolną ilość zdjęć klikając na przycisk z „+”obok linku. Poniżej znajduje się informacja o aktualnej liczbie lajków jaka zostanie przydzielona do każdego zdjęcia, przez co w prosty sposób sprawdzisz ile lajków zyska każda fotka. Dodajemy zwykle polubienia z przedziału by wszystko wyglądało jeszcze bardziej realistycznie a żadna z tych liczb nie była powtarzalna. To znaczy, że jeżeli kupisz przykładowo 500 lajków i podzielisz je na 5 zdjęć każda fotka powinna dostać 100 lajków. W naszym przypadku lajki na Instagramie rozkładane są naturalnie i jedno zdjęcie zdobędzie np. 105 lajków inne 103 kolejne np. 109 i tak dalej. Wygląda to dużo lepiej a dzięki prawdziwym kontom znacznie bardziej wpływa na docieranie do nowych odbiorców.

Prawdziwe konta czy sztuczne konta?

Kupując lajki na Instagramie do wyboru macie również unikatowe opcje premium, które ulepszają pakiety polubień. Jedną z takich opcji są wspomniane powyżej prawdziwe konta. Oznacza to, że wybierając tą opcję masz pewność że Twoje lajki będą pochodzić jedynie od realnych użytkowników posiadających: własne zdjęcia, publiczny profil, opis czy awatar. Jest to wspaniała opcja dla osób dbających przede wszystkim o swój wizerunek jak i tych liczących na maksymalne efekty prowadzonej promocji.

Dlaczego dostępne są też konta niższej jakości

Dlaczego więc udostępniacie również opcję sztucznych kont? Nasza konkurencja chcąc walczyć z nami cenowo bardzo zaniża ceny oferując przy tym najgorszą jakość usług jednak nigdy nie wspomina o tym w żadnych opisach czy regulaminie swoich usług. Wprowadziliśmy sztuczne konta by móc zapewnić te same ceny co konkurencja i sprzedawać niższej jakości usługi najtaniej jak jest to możliwe. Zdecydowanie bardziej zalecamy dopłacenie tych kilku złotych do prawdziwych kont co zdecydowanie bardziej poprawia zasięgi i wizerunek na naszym profilu jednak jeżeli kogoś interesuje budżetowa opcja mamy również możliwość kupienia tanich lajków na Instagramie.

Lajki na Instagramie

Błyskawiczna realizacja, stopniowe dodawanie i dodatkowa gwarancja

Klienci często obawiają się, że wybierając duży pakiet lajków na Instagramie zaszkodzi on ich reputacji czy obniży zasięgi lub zostanie dodany za szybko. Nie bójcie się zamawiać większych pakietów ponieważ dodatkowa promocja jest lepsza niż jej brak. Dla specjalnie wymagających klientów wprowadzaliśmy również opcję stopniowego dodawania, która rozwiązuje główny problem czyli zbyt szybkie dodawanie lajków do ich zdjęć na Instagramie. Jak to działa? Pakiet, który wykupujecie zostaje podzielony na równą ilość, która zostanie dodana falowo w różnych odstępach czasowych. Przykładowo 1000 lajków może zostać podzielone np. na 10 fali , 5 czy 2 w równych ilościach tak by stopniowo dodawane lajki nie wzbudzały niczyich podejrzeń a całość przebiegła naturalnie.

Dla każdego niecierpliwego klienta również mamy coś extra. Błyskawiczna realizacja to dodatkowa usługa polegająca na dodanie zamówienia do priorytetowej kolejki przed zamówieniami standardowymi. Polega to na tym, że zlecenie jest wykonywane dużo szybciej niż reszta oczekujących na realizację. Czas wykonywania usługi zwykle skraca się z 72h do nawet 10 minut! Ten czas z różnych przyczyn może zostać wydłużony zwykle gdy: zbyt duża zamówień priorytetowych oczekuje na realizację, serwer jest przeciążony, usługa jest modernizowana, podano błędny link do promocji, inne problemy. Jeżeli zależy Ci na tym aby lajki na Instagramie pojawiły się od razu po opłaceniu zamówienia zdecydowanie powinieneś wybrać błyskawiczną realizację.

Co dają polubienia na Instagramie

W zdominowanym przez media społecznościowe takie jak Instagrama czy Facebook świecie, polubienia na Instagramie znaczą już coś więcej niż tylko pusta liczba obok zdjęcia czy filmu. Chcąc osiągać dużo lepsze efekty takie jak: docieranie do większej ilość osób, wyższa klikalność i przejścia do strony z bio, dodatkowe konwersje i sprzedaż, zwrócenie uwagi na daną promocję czy rozwijanie swojego konta i polskie lajki na Instagramie powinieneś zwrócić uwagę na ilość polubień, które otrzymujesz pod swoim zdjęciami. Instagram na podstawie średniej ilości polubień pod zdjęciami określa poziom zaangażowania fanów na profilu. Oczywiście nie jest to jedyny element promocji jednak w znaczny sposób wpływa on na to czy zdjęcie będzie się pojawiało w proponowanych użytkownikom szukających informacji o danych hasztagach, obserwujących podobne osoby czy po prostu Instagram sam podsunie im to zdjęcie.

Zarabianie na Instagramie

Polubienia na Instagramie odpowiadają przede wszystkim za docieranie do nowych odbiorców. Są one elementem składowym dla oceniania czy zdjęcie powinno być promowane wyżej obok hasztagów oznaczonych dla niego czy niżej. Lajki na Instagramie odpowiadają za docieranie do obserwujących przez osoby obserwowanie czyli tak zwane  „polubione na podstawie”. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi (zwykli klienci) jak i firmami i możemy śmiało powiedzieć że 90% najpopularniejszych użytkowników na Instagramie kupuje lajki! Jest to śmiałe określenie jednak zwróćcie uwagę na ilość lajków jakie otrzymują te osoby pod zdjęciami. Liczby na poziomie 100 tysięcy lajków nie robią już na nikim wrażenia. Najpopularniejsze osoby notują codziennie wzrosty o nawet kilkanaście tysięcy obserwujących a lajki i komentarze to tylko dodatek do jeszcze większych pieniędzy przy współpracy z firmami.

Co dają polubienia na Instagramie

zarabianie na instagramie

Ile można zarobić na Instagramie

Zarabianie na Instagramie stało się już tak powszechne, że w Internecie krążą plotki o tym ile zarabiają najpopularniejsi użytkownicy. Z oficjalnych doniesień możemy zaspokoić waszą ciekawość i poinformować, że za jedno zdjęcie Ania Lewandowska zarobiła aż lub tylko 30 tysięcy złotych! Czy dalej twierdzicie, że lajki na Instagramie to tylko cyferki? Oczywiście osoby mniej popularne nie mogą liczyć na takie zarobki jednak ilość stron oferujących zarabianie na Instagramie wyrasta jak grzyby po deszczu. Pozwalają one monetyzować dosłownie wszystkie posty, które wrzucamy a dodatkowe zarobki na poziomie kilku lub nawet kilkunastu tysięcy to łakomy kąsek dla osób chcących rzucić etat i zostać freelancerem.

Jak zyskać stały przyrost i polskie lajki?

Warto jest promować cały profil czyli zwiększać ilość obserwacji, komentarzy i wyświetleń by zyskać jeszcze lepsze efekty. Dowodzi temu między innymi efekt snow ballu, który mówi o tym, że im więcej uda nam się zgromadzić tym łatwiej będzie nam zdobyć jeszcze więcej. Brzmi jak masło maślane? Nie do końca, zwróćcie uwagę na to, że popularni Twórcy rozwijają się bardzo szybko tylko dlatego że są popularni a idealnym przykładem może być np. Pewdiepie. Jego fenomen w posiadaniu największej ilości subskrypcji pozwala mu zdobywać znacznie więcej subów tylko dlatego że jest on najpopularniejszy.

Jak lajki działają na ludzi?

Często ludzie widząc, że zdjęcie posiada 5 tysięcy lajków setki komentarzy i kilkadziesiąt tysięcy obserwujących bardziej zainteresują się tym co robisz niż osobami, które są mniej popularne. Dzieje się tak ponieważ każdy z nas lubi gwiazdy i wydają się one dla nas bardziej interesujące niż osoby takie jak my. Ciekawe życie, luksusowe samochody czy smaczne jedzenie to rzeczy, które ogląda się nam przyjemnie a popularne konto na Instagramie to dodatkowy atut do zainteresowania się konkretną osobą.

Jeżeli marzysz o zdobywaniu polskich lajków na Instagramie i myślisz poważnie o promocji swojego profilu przetestuj nasze polubienia i sam sprawdź jak to działa. Tysiące klientów, którzy skorzystali z naszej promocji nie mogą się mylić. Lajki.eu to najlepsze miejsce umożliwiające kompleksową promocję konta na Instagramie w Polsce!

Darmowe like na Instagrama, sprawdzone metody

W pogoni za zdobywaniem lajków w Internecie pojawia się coraz więcej sposobów jak zdobyć like na Instagrama za darmo. Wiele z nich to bezużyteczne gadanie niepoparte faktami dlatego przygotowaliśmy dla was spis kilku kompletnych porad co robić by zyskać darmowe like na Instagrama legalnie z Polskich kont. Poniżej przedstawiamy skrót najważniejszych i sprawdzonych porad jakie udało nam się przetestować i w skrócie omówimy każdą z nich.

Najlepsze metody jak zdobyć lajki na Instagaramie

 1. Znajdź pomysł na swoje konto
 2. Dodawaj co najmniej jedno zdjęcie dziennie
 3. Dowiedz się jakie są najlepsze godziny do dodawania na Instagramie
 4. Eksperymentuj z filmami
 5. Rób lepsze zdjęcia
 6. Używaj ciekawych filtrów
 7. Bądź aktywny lajkuj, komentuj i obserwuj innych
 8. Organizuj konkursy
 9. Naucz się dobierać odpowiednie hasztagi do Twoich zdjęć
 10. Spróbuj promocji na grupach typu like4like

jak zdobyć lajki na Instagramie

darmowe like na instagrama

Tematyka konta na Instagramie

Podstawowym elementem popularnego konta na Instagramie jest dobranie do niego „swojej” tematyki. To znaczy, że prędzej czy później chcąc wypłynąć na większą skalę będziesz musiał określić tematykę swojego konta. Na Instagramie w ostatnim czasie pojawiło się wiele kont fitness, life style, modowych, podróżniczych, modelek itd. Dobrze jest określić swój własny styl i się go trzymać ponieważ dużo łatwiej będzie nam zbierać fanów interesujących się daną tematyką a nawet sam Instagram będzie polecał nasz profil wśród kont podobnego typu. Jest to dosyć ważna zasada przy planowaniu swojego konta. Ważne żeby nie robić nic wbrew sobie ponieważ jest to bardzo łatwe do wykrycia, ale podobno Instagram to i tak najbardziej przekłamane medium społecznościowe.

Reklamy na Instagramie

Możecie sami sprawdzić jak dużo czasu spędziliście w zeszłym tygodniu na przeglądaniu Instagrama. Wiadomo że czas to pieniądz a im dłużej przeglądacie aplikacje tym więcej reklam można wam wyświetlić. Oczywiście dzięki doskonałemu poznaniu użytkowników Instagram idealnie wie jakie reklamy pokazać danej grupie odbiorczej przez co zarabia jeszcze więcej. Jeżeli zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego warto dodawać posty na Instagram regularnie już teraz wiecie jak wygląda to „od kuchni”.

lajki na instagrama

promocja na Instagramie

Regularne dodawanie zdjęć na Instagramie

Ludzie często stosują się do każdej z naszych porad, dodają ciekawe zdjęcia ładnie je edytują lecz zapominają o podstawowym czynniku czyli aktywności na swoim koncie. Instagram lubi aktywnych użytkowników, którzy dodają przynajmniej jedno zdjęcie dziennie a potwierdzają to liczne statystyki np. z socialblade. Dla każdego kto marzy jak zdobyć darmowe like na Instagrama może być to interesująca informacja, użytkownicy dodający przynajmniej 1 zdjęcie dziennie uzyskują nawet 2 razy więcej lajków niż osoby dodające zdjęcia od czasu do czasu. Popularni użytkownicy mogą również liczyć na obserwujących z Polski a także na więcej komentarzy pod swoimi zdjęciami. Dlaczego tak się dzieje? Algorytm Instagrama napisany jest tak by dostarczać użytkownikom świeżych treści spersonalizowanych pod ich preferencje, gust a nawet godzinę o, której przeglądają aplikację. Instagram robi tak ponieważ chce zachęcić więcej osób do używania aplikacji a istniejące osoby utrzymać przy niej jeszcze dłużej.

Najlepsze godziny do publikacji na Instagramie

Każdy z nas wie, że odpowiednia pora z przedstawieniem danej informacji ma znaczenie. Na Instagramie nie jest inaczej. Użytkownicy, którzy znają preferencje swoich fanów i orientują się kiedy dodawać zdjęcia zyskują darmowe like na Instagrama jeszcze szybciej. Dlaczego tak się dzieje, że godzina publikacji ma znaczenie? Możemy to porównać do ustalania ramówki programów telewizyjnych. Im więcej osób przed telewizorem tym większa szansa, że nasza treść otrzyma więcej zaangażowania. Tak samo dzieje się w przypadku Instagrama. Im więcej użytkowników przegląda aplikację tym zdecydowanie większa szansa na otrzymanie kilku darmowych like czy komentarzy. Z godzinami jednak warto eksperymentować ponieważ wielu użytkowników specjalnie celuje w najpopularniejszy czas a tym samym zwiększa ilość treści którą użytkownicy mogą zobaczyć. Według nas najlepszymi godzinami do publikowania na Instagramie są: 9, 17, 21 a najlepsze dni do publikacji zdjęć to: poniedziałek, wtorek, niedziela.

kiedy publikować na instagramie

Ile kosztuje promocja na Instagramie

Generalnie usługi takie jak promowanie czy reklamy do najtańszych nie należą, w kreowaniu naszych usług zawsze mieliśmy w głowie to by były one dostępne dla jak największej ilości osób a sama promocja na Instagramie przebiegała w sposób prosty, bezpieczny i TANI. Biorąc pod uwagę kwoty jakie ludzie przeznaczają na kompleksową promocję swojego profilu na Instagramie zakup lajków wydaje się być kroplą w morzu jeżeli chodzi o ceny. Ludzie często negatywnie nastawiają się do kupowania lajków czy wydawania pieniędzy na jakąkolwiek promocję swoich usług/profilu czy marki.

Promowanie na Instagramie nie musi być drogie

Prawda jest taka, że dobrze zoptymalizowane profile bronią się same a z każdej zainwestowanej złotówki osoby płacące za promowanie na Instagramie wyciągają nawet dwukrotność tej sumy. Zapytacie jak to się dzieje, że ludzie zarabiają na Instagramie i na kupowaniu promocji czy lajków. Chodzi o zbudowanie popularnego piaru i proste zabiegi psychologiczne, które sprawią że kupując lajki czy obserwacje (tanim kosztem) będziemy zyskiwali prawdziwy i organiczny ruch.

Dlaczego ludzie obserwują popularnych użytkowników

Głównym celem kupowania lajków na Instagramie jest wzbudzenie zainteresowania marką. Utrzymanie zaangażowania, podniesienie statystyk dla algorytmów oraz wzbudzenie zaufania u obserwujących czy znajomych. Nie wiem czy wiesz ale ludzie częściej obserwują osoby posiadające ponad 10 tysięcy obserwacji czy tysiące lajków na zdjęciach niż takie które mają ich po kilka. Dzieje się tak ponieważ ludzka ciekawość bierze górę i podświadomie wybieramy za autorytety osoby popularne, medialne i rozpoznawalne. Ludzie są również ciekawi tego jak gwiazdy żyją, w co się ubierają jak jedzą i z kim się spotykają. Zbudowanie takiego wizerunku wcale nie jest trudne a co najważniejsze nie musi być drogie.

ile kosztuje promocja na Instagramie

Porównanie promocji na Instagramie z kupowaniem lajków

Biorąc pod uwagę koszt 350zł za 10 tysięcy obserwujących ta skala wydaje się śmiesznie niska przy efektach, które możemy wypracować posiadając dobry pomysł i strategię na budowanie profilu na Instagramie. Jeżeli mówimy o kosztach stałych czyli promocja zdjęć jest to zaledwie 10 zł za 1 tysiąc lajków. Jeżeli chodzi o obserwujących i kupowanie ich z aplikacji Instagrama już tak kolorowo nie jest. Nie da się bezpośrednio „kupić obserwujących” jednak mamy możliwość promocji zdjęcia i zyskiwania obserwujących którzy zobaczą naszą fotkę. Zwykle stopień konwersji w przypadku takich zdjęć wacha się od 7% do 11% czyli na każde 10 tysięcy reakcji tylko 700 zostawi obserwację. Jeżeli dalej was to nie zniechęca, to żeby wygenerować te 10 tysięcy reakcji w postaci lajka lub komentarza musimy wyświetlić zdjęcie odpowiednią ilość razy.

Polskie lajki  na Instagramie dzięki reklamom

Dobre kampanie charakteryzują się ilością reakcji na poziomie 20-25%. Upraszczając ok 100 tysięcy wyświetleń to 10 tysięcy lajków i tylko 700 obserwacji, jak więc przedstawia się to cenowo? Chcąc osiągnąć takie rezultaty musielibyśmy wydać prawie 1000 zł na promocję jednego zdjęcia! Oczywiście mamy wtedy gwarancję, że osoby, które polubią nasze zdjęcie będą pochodziły z Polski a nawet z konkretnych miast, jednak czy kwota tysiąca złotych za promocję jednego zdjęcia jest warta budowania takiego wizerunku? Znacznie bardziej opłaca się kupić lajki na Instagramie ze sprawdzonego polskiego źródła i przy odrobinie strategii zyskać polskich obserwatorów i komentarze w sposób naturalny.

Czy kupowanie lajków na Instagramie jest bezpieczne

Każdego dnia zmagamy się z lawiną pytań o bezpieczeństwo, anonimowość czy legalność naszych usług, o ile nabijanie ich przy użyciu nielegalnych programów jest złe tak lajki na Instagramie kupione na Lajki.eu są całkowicie bezpieczne! Zależy nam aby utrzymać profesjonalną i niepodważalną renomę bezpiecznego sprzedawcy jednak w Internecie powstaje coraz więcej podejrzanych stron oferujących sprzedaż lajków na Instagramie w dużo niższych cenach, ze znacznie mniej bezpiecznych rozwiązań. Dlaczego tak się dzieje, że inni „sprzedawcy oferują niższe ceny”? Jest to tylko prosty zabieg psychologiczny aby ściągnąć do siebie nic niepodejrzewających klientów a następnie wykorzystać ich dane, karty kredytowe, konta czy inne informacje do swoich celów. Wyjaśnimy teraz kilka przypadków jak sprzedawcy lajków oszukują swoje ofiary.

opinie o lajki.eu

Kim jesteśmy

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą i od 5 lat przeprowadziliśmy już prawie 100 tysięcy kampanii promocyjnych. Użytkownicy kupujący lajki na Instagramie przekonali się o wyższości lajki.eu. Dodatkowe systemy takie jak opcje, podwyższony standard jakości czy intuicyjna i szybka strona to tylko kilka zalet przygotowanych dla naszych klientów. Zaufaj profesjonalistom i wybierz sprawdzone rozwiązania.  Jeżeli nie jesteś pewny koniecznie sprawdź opinie naszych klientów i dołącz do 99,9% zadowolonych osób!

Na co należy uważać

 • Płatne subskrypcje SMS
 • Kradzież konta na Instagramie
 • Używanie konta do lajkowania i obserowania innych osób
 • Kradzież danych osobowych i karty

Pamiętaj, że na lajki.eu nigdy nie prosimy o podawanie żadnych danych dostępowych do konta. Kupując na naszej stronie używasz dedykowanych i bezpiecznych systemów płatniczych od naszych pośredników płatności: Cashbill i Hotpay regulowanych przez KNF więc możesz mieć pewność, że Twoja karta nie zostanie użyta bez Twojej wiedzy. Posiadamy również certyfikat SSL (bezpiecznej strony), który jest odpowiedzialny za szyfrowanie całości wpisywanych przez Ciebie danych na naszej stronie. Oznacza to, że nawet jeżeli hackerzy wykradną jakieś dane będą one w zaszyfrowane przez  256 bitowy klucz.

lajki na instagram do kupienia

lajki na instagram do kupienia

Dodatkowa gwarancja

Chcąc utrzymać najlepsze efekty i zapewnić trwałość wykupionej usługi oferujemy również dodatkową gwarancję do każdego zamówienia. Jak wiecie Instagram i inne strony społecznościowe często zmieniają algorytmy i usuwają część polubień co jakiś czas. Dzieje się tak ponieważ chcąc zachęcić użytkowników do kupowania płatnej promocji. Instagram ścina  organiczne zasięgi czy nawet usuwane są lajki od realnych znajomych. By uniknąć tego typu nieprzyjemnych sytuacji oferujemy dodatkową gwarancję premium. W razie jakichkolwiek spadków z winy zmiany algorytmów czy innych czynników Instagrama oferujemy jednorazowe pełne uzupełnienie usuniętej ilości. Chcąc zabezpieczyć swoje lajki na Instagramie zapraszamy do wybrania tej opcji.

Co sprawdzać kupując w internecie

Po pierwsze zanim kupicie usługę (jakąkolwiek) czy to będą lajki na Instagramie, obserwacje czy nawet buty dobrze jest sprawdzić regulamin i politykę prywatności strony. Z tych dokumentów możecie dowiedzieć się:

 • Danych firmy
 • Zasad postępowania w razie reklamacji
 • Jak wykorzystywane są wasze dane
 • W jaki sposób serwis realizuje usługę

Dobrze jest sprawdzić czy dane zawarte w tych dokumentach są prawdziwe. Może nas to uchronić przed udostępnieniem informacji oszustom a sprawdzenie tych danych wcale nie jest trudne czy czasochłonne. Wystarczy w regulaminie odnaleźć takie dane jak: NIP i wpisać go w Google sprawdzając na pierwszej lepszej stronie czy dana firma jest zarejestrowana, jak prowadzi działalność i czy opinie na jej temat są pozytywne.

czy kupowanie lajków na instagramie jest bezpieczne

Na co uważać kupując lajki na Instagramie

By nie dać się nabrać na podejrzane usługi trzeba być czujnym i wiedzieć na co uważać. Spisaliśmy listę najpopularniejszych sposobów jakimi posługują się oszuści. Kupowanie lajki na Instagramie nie będzie wzbudzało już u Was strachu. Dzięki dokładnemu zrozumieniu jak to działa dowiecie się, że jest to tylko element promocji i socjotechniki promocyjnej na waszym profilu.

Dlaczego darmowe like na Instagrama nie zawsze są darmowe

Nie dajcie się również nabrać na tak zwane darmowe like na Instagrama oferowane przez liczne programy aplikacje czy boty. Są to zwykłe wykradacze informacji o Was i Waszym koncie. Zdarza się też tak, że użytkownicy po czasie dowiadują się iż zostali zainfekowani. Często aplikacje zbierają dane i gromadzą je po cichu aby zmniejszyć czujność ofiary. Zawsze używając aplikacji by kupić lajki na Instagramie powinieneś zrobić tak zwane środowisko testowe. Jeżeli to możliwe użyj emulatora i zainstaluj Android na komputerze PC. Będzie to dokładny odpowiednik Twojego telefonu bez wrażliwych danych takich jak, numery, zdjęcia, notatki hasła i inne. Użyj konta zapasowego na Instagramie a jeżeli nie masz takiego profilu możesz go utworzyć dosłownie w kilka minut.

darmowe lajki na instagrama

kupowanie lajków

Tego nie rób nigdy

Nigdy nie podawaj też numeru do głównej karty kredytowej. Znacznie bezpieczniej jest wyrobić wirtualną kartę płatniczą czy zapłacić przelewem z funkcją PBL. Są to tak zwane szybkie przelewy oferowane przez instytucje płatnicze takie jak Hotpay czy Cashbill. Używając przelewu (PBL Pay By Link) masz pewność, że współpracujesz z legalną firmą. W razie jakichkolwiek problemów otrzymasz zwrot czy rekompensatę środków. Pamiętaj, że zakupy w Internecie choć kuszą cenami często bywają niebezpieczne. Nie ważne czy kupujesz lajki na Instagramie czy buty zawsze zachowaj ostrożność. Dokładnie sprawdzaj opinie, regulaminy i dane na temat stron.

Dodatkowe informacje

Ilość

25 Lajków, 50 Lajków, 100 Lajków, 250 Lajków, 500 Lajków, 1000 Lajków, 2500 Lajków, 5000 Lajków, 10000 Lajków

3 opinie dla Lajki na Instagramie

 1. Oceniony 5 na 5.

  Aleksander

  Kupowałem kiedyś u konkurencji ale tam zawsze był jakiś problem z realizacją, ze spadkami i niemiłym supportem. Tu jest inaczej lajki które kupuję są z prawdziwych POLSKICH kont i dają prawdziwe efekty. Rekomendacja jest!

 2. Oceniony 5 na 5.

  Anita

  Jestem w szoku jako jedyni mają polskie lajki na Instagramie od dzisiaj kupuje tylko tu.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Bartek

  Wow rewelacja wszystko szybko, może w 15 minut od zapłacenia. Właśnie na tym mi zależało gorąco polecam!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *