Mini Koszyk

Sale

Obserwujący na Instagramie

#2 Best Sellerw Instagram
(4 opinie klienta)
100% kupujących jest zadowolonych z zakupu tej usługi. 😍
38 zamówień w ciągu ostatnich 7 dni. 🔥

14,99 449,99 

Oszczędzasz: 15,00 250,00  😲

Co zyskuję?
 • Obserwacje na Twoim koncie na Instagramie
 • Większe zaangażowanie fanów
 • Dużo lepszy wizerunek (popularny piar)
 • Możliwość podzielenia pakietu na kilka profili/kont
 • Większe zasięgi pod zdjęciami
 • Szybszą możliwość rozwoju konta

Clear

Jakość:

Sztuczne konta 🤖
Prawdziwe konta 🤩 🤩 🤩
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Łącznie
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jak kupić obserwujących na Instagramie

Obserwujący na Instagramie to coś więcej niż tylko śledzący Cię użytkownicy tylko na lajki.eu możesz cieszyć się z prawdziwych followersów na Instagramie!
Kupno obserwujących na Instagramie jest bardzo proste i nie powinno zająć Ci więcej niż 5 minut.
Po pierwsze zanim wybierzesz jeszcze pakiet i interesujące opcje upewnij się, że Twoje konto jest publiczne. Wymagamy tego ponieważ obsługujemy jedynie profile publiczne. Na czas prowadzonej kampanii pamiętaj aby nie zmieniać swojej nazwy ani ustawień prywatności dopóki nie dostaniesz maila, że Twoje zamówienie zostało ukończone. Aby kupić obserwujących na Instagramie podaj dokładny link do swojego profilu zaczynający się od https://instagram.com/NAZWA ( w miejscu nazwa podaj swoją nazwę użytkownika bez @ ). Wszystkie zamówienia realizowane są automatycznie więc prosimy upewnić się, że zrobiłeś to poprawnie abyśmy mogli wykonać zlecenie nawet w 15 minut.

Dlaczego lajki.eu?

Kupując na lajki.eu im większy pakiet wybierzesz tym korzystniejsza cena. To znaczy, że jeżeli chcesz zyskać więcej obserwujących na Instagramie wybieraj pakiety większe niż 1000 by oszczędzać pieniądze. Nadmiar obserwujących możesz podzielić nawet na kilka kont więc wychodzi to dużo korzystniej niż kilkukrotne kupowanie małych pakietów. Oferujemy również dodatkowe opcje takie jak stopniowe dodawanie, które dzieli pakiet na kilka „fal” i dodaje je w określonych odstępach czasowych po sobie. Oznacza to, że kupując nawet najwyższe pakiety możemy dodawać obserwujących w sposób naturalny i niewzbudzający niczyich podejrzeń. Zależy nam na Twoim zadowoleniu dlatego dla lepszych efektów polecamy konta wysokiej jakości dla lepszych efektów prowadzonej kampanii.

Kupowanie obserwujących na Instagramie jeszcze nigdy nie było tak proste. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wygodne metody płatności takie jak:  Przelewy, SMS i karta kredytowa

Zobacz też: Jak zdobyć followersów na Instagramie

Obserwujący na Instagramie

Dlaczego warto kupić obserwujących na Instagramie

Chcąc osiągać jeszcze lepsze rezultaty i docierać do większej ilości odbiorców obserwujący na Instagramie powinni być Twoim priorytetem. Wiele osób zastanawia się czy kupując obserwujących na Instagramie realnie przełoży się to na ich zasięgi, lajki czy wizerunek. Oczywiście, że jest to dobra dogra do promocji na Instagramie jednak należy zdefiniować cele, które chcemy uzyskać. Dokupując obserwujących na Instagramie zyskujemy w zależności od wybranej konfiguracji realnych odbiorców posiadających własne zdjęcia, publiczne profile aktywnie udzielających się na Instagramie. Rozumiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na najwyższą jakość i chce jedynie podbić statystyki dlatego w naszej ofercie mamy również konta niskiej jakości, których oczywiście nie polecamy.

co dają obserwujący na instagramie

Co dają obserwujący na Instagramie

Dlaczego jeszcze warto kupić obserwujących na Instagramie? Popularne konto na Instagramie to przede wszystkim możliwość współpracowania z firmami, kolaboracji ze znanymi twórcami czy innymi instagramerami. Efekt kuli śnieżnej dowodzi, że ludzie częściej zostawiają lajki, obserwacje czy komentarze jeżeli widzą, że zgromadziłeś już ich sporą ilość. Dzieje się tak ponieważ ludzie chcą wiedzieć co słychać u popularnych osób. Nawet kupując obserwujących na Instagramie masz sporą szansę że zyskasz realnych i aktywnych obserwatorów z polski.

Zbuduj popularny wizerunek kupując lajki, komentarze i obserwacje. Dołącz do popularnych grup na Facebooku typu Instagram Polska a następnie oferuj obserwacje lub polubienie kilku zdjęć w zamian za zrobienie tego na Twoim koncie. Ludzie dużo chętniej będą wchodzili z tobą w interakcję i obserwowali popularne konto niż takie, które ma kilka zdjęć i żadnych followers.

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie

Niezależnie od tego czy zaczynasz budować popularne konto na Instagramie nie mając żadnych obserwujących czy masz już ich większą ilość dodatkowe rady jak zdobyć obserwujących na Instagramie zawsze się przydają. Jednym z najpopularniejszych sposób zbudowania popularnego konta jest dokupienie obserwacji na Insta. Nie zrozumiecie mnie źle nie piszemy tego tylko dlatego, że akurat tym się zajmujemy ale faktycznie wpływa to na postrzeganie naszego profilu.

Zauważ jak zbudowane są algorytmy odpowiadające za promocję na Instagramie. Jeżeli system wykryje, że użytkownikom podoba się to co dodajesz będą oni zaangażowani zostawią dużo komentarzy wyświetlą Twój film dużo razy w stosunku do ilości obserwacji, którą posiadasz Twoje treści będą promowane bardziej lub rzadziej. Dla kont, które nie posiadają przynajmniej tysiąca obserwacji zalecamy dokupienie przynajmniej kilkuset by dać znać algorytmom o przyroście nowych fanów i możliwości promowania naszych treści. Pamiętaj aby dodawać często, Instagram to nie Facebook. Tu liczy się aktywność i codzienny post. Przypominaj fanom o swoim istnieniu lecz nie spamuj ich nadmierną ilością treści.

Jak używać hasztagów i kiedy publikować zdjęcia na Instagramie

Czy wiesz jak i kiedy zamieścić zdjęcie by zebrało ono jeszcze więcej lajków i dotarło do znacznie większej ilości osób? Z raportów Instagram z tego roku wynika, że najlepszymi dniami do publikacji zdjęć są: wtorek rano, czwartek po południu i niedziela w okolicach godziny 18. Ciekawe, że filmy najlepiej publikować w piątek późnym wieczorem gdyż wtedy zbierają one najwięcej wyświetleń.

Pamiętaj, żeby dokładnie otagować swoje zdjęcia czy filmy, dasz użytkownikom wtedy większą szansę na odnalezienie Ciebie i skategoryzowanie treści pod promocję na Instagramie. Obserwujący na Instagramie często szukają takich rzeczy jak: love , instagood zaś w Polsce królują takie hasztagi jak: #polishgirl #poland czy #polishboy.

Więcej na temat zdobywania obserwujących na Instagramie przeczytasz z naszych darmowych poradników na blogu:

jak zdobyć obserwujących na Instagramie

Czy obserwujący na Instagramie są z Polski

Chcielibyśmy zapewnić najlepszej jakości usługi lecz polska baza użytkowników jest zbyt mała by obserwujący na Instagramie były jedynie z polski. W zamian oferujemy obserwatorów wysokiej jakości z Europy i całego świata. Zyskaj prawdziwych obserwujących na Instagramie z UK, Niemiec, Hiszpanii, Włoch czy Azji. Ciągle pracujemy jednak nad wprowadzeniem polskiego serwera, który umożliwi zakup polskich followersów na Instagramie. Pamiętaj, że wybierając wysoką jakość nie oznacza to, że zyskasz jedynie obserwujących z polski. W naszej bazie jest jedynie odsetek polskich kont i mogą być one dodane jednak powinieneś się przygotować na obserwacje z całego świata.

obserwujący na Instagramie z polski

Czy obserwujący na Instagramie są na stałe

W przypadku wybrania najwyższej jakości nasz operator oferuje 30 dniową gwarancję trwałości. Możesz mieć pewność, że przez ten czas wykupiona liczba obserwujących będzie uzupełniana w przypadku jakichkolwiek spadków czy zmian w algorytmie. W naszej ofercie mamy również rozbudowaną gwarancję premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie niezależnie od zmian w algorytmie czy losowym spadku obserwujących na Instagramie. Pamiętaj, że uzupełniamy jedynie zamówienia z wykupioną wysoką jakością. Konta niskiej jakości pozbawione są jakiejkolwiek gwarancji i nie zapewniają trwałych efektów prowadzonej kampanii. Nie bądź zdziwiony, jeżeli nagle po dodaniu obserwujących część z nich zostanie usunięta. Nasz system automatycznie zleca promowanie Twojego konta a nadwyżkę obserwujących usuwa po zakończonej kampanii.

Jak długo będziecie dodawali obserwujących

Zwykle dodanie obserwujących na Instagramie nie zajmuje nam więcej niż 72 godziny. Bywają jednak przypadki, w których ten czas nieznacznie się wydłużył. Jeżeli Twoje zamówienie nie zostało zrealizowane w ciągu 72 godzin być może: Wykupiona ilość obserwujących to ponad 10 tysięcy, usługa jest modernizowana lub Twoje konto nie jest publiczne. Zwykle zdarza się tak, że użytkownicy zapominają zmienić swoich ustawień prywatności i chcą promować prywatne konta. Niestety ze względów technicznych nie jesteśmy wstanie tego zrobić i jeżeli chcesz kupić obserwujących na Instagramie powinieneś zmienić swoje konto na publiczne.

Dodatkowe informacje

Ilość

25 Obserwujących, 50 Obserwujących, 100 Obserwujących, 250 Obserwujących, 500 Obserwujących, 1000 Obserwujących, 2500 Obserwujących, 5000 Obserwujących, 10000 Obserwujących

4 opinie dla Obserwujący na Instagramie

 1. Kamila

  Wszystko fajnie, obserwacje dostałam po około godzinie od zapłacenia więc super szybko i co do followersów to część była też z Niemiec lecz 80% jest z Polski więc super

 2. Kacper

  Polecam! Tanio i szybko

 3. Maja

  Pełen profesjonalizm ze strony Pana Bartosza, pomógł mi on dobrać pakiet odpowiedni dla mnie w celu zwiększenia popularności mojego profilu. Podoba mi się naturalny przyrost a nie nagły skok 10000 obserwujących polecam tą firmę.

 4. Radek

  Polecam

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *