Mini Koszyk

SaleSold Out

Polubienia komentarza na fb

(3 opinie klienta)
100% kupujących jest zadowolonych z zakupu tej usługi.

Oszczędzasz: 1,00 42,00 
Jak kupić?

Podaj link do komentarza

Poprawny link powinien wyglądać tak:

Zamówienia z linkami do komentarzy czy stron typu fanpage nie będą realizowane

Przed zakupem: Jak zmienić ustawienia prywatności z komputera i telefonu 

Twój profil musi być publiczny na czas realizacji ✅

Co zyskuję?
 • Lajki pod komentarzem na Facebooku nawet w 10 minut
 • Możliwość wygrywania konkursów
 • Dużo lepszy wizerunek (popularny piar)
 • Możliwość podzielenia pakietu na kilka komentarzy
 • Większe zasięgi pod zdjęciem
 • Szybszą możliwość rozwoju konta

Clear

Jakość:

Sztuczne konta 🤖
Prawdziwe konta ⭐⭐⭐
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Łącznie
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Promocyjne usługi
Łączny koszt
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jak kupić polubienia komentarza na fb

Wielu klientów ostatnio pyta nas gdzie i jak kupić polubienia komentarza na fb, ponieważ potrzebują ich do wygrania konkursu czy innego losowania na Facebooku. Okazuje się że kupno polubień komentarza na Facebooku wcale nie jest takie trudne a nie każdy wie jak to poprawnie zrobić. Poniżej opisujemy kroki, które powinniście wykonać przed złożeniem zamówienia:

Zrób to przed zakupem (ważne)

 • Sprawdź czy komentarz, który chcesz promować znajduje się przy publicznym zdjęciu/poście
 • Jeżeli kupujesz polubienia komentarza na fb na swoim profilu zobacz czy on również jest publiczny
 • Skopiuj link do komentarza klikając na godzinę przy nim a następnie skopiuj link z paska wyszukiwania
 • Możesz również skopiować link do komentarza klikając kopiuj link przy godzinie obok Twojego komentarza
 • Jeżeli chcesz promować komentarz, który jest zdjęciem również powinieneś wybrać usługę „polubienia komentarza na fb”

Porównaj swój link

Zwróć uwagę że poprawny link do komentarza na fb zawiera takie dane jak „comment_id” oraz „comment_tracking”

https://www.facebook.com/GimperOfficial/posts/1190089531140566?comment_id=1190126167803569&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R%2331%22%7D

Dlaczego jest tak ważne byś wykonał powyższe czynności? Kupując polubienia komentarza na fb od lajki.eu masz pewność i gwarancję braku pośredników i najniższych cen. Wszystkie zamówienia, które składacie przekazywane są do realizacji automatycznie. To znaczy, że pomiędzy nami a operatorem nie ma nawet człowieka przekazującego zamówienia do realizacji. Pozwala nam to uzyskać jeszcze niższe ceny i zredukować koszty pozyskania polubień komentarz na fb.

Jak sprawdzić czy polubienia na komentarz mogą zostać dodane

Swój link możecie sprawdzić logując się na inne konto na Facebooku najlepiej używając okna incognito (ctrl+shift+n) w przypadku google chrome i wklejając link w pasek wyszukiwania. Jeżeli zobaczycie komentarz, który chcecie promować a przy nim przycisk lubię to oznacza to, że wszystko zostało wykonane poprawnie.

By zapewnić błyskawiczną realizację robimy co możemy aby nasze priorytetowe zamówienia przekazywały się szybciej. Prosimy abyście mieli na uwadze, że kupując polubienia komentarza na fb na przykład w konkursie zostawić sobie powyżej 72 godzin na realizację zlecenia. Zwykle udaje się nam ukończyć zlecenie nawet w 10 minut od jego opłacenia jednak w przypadkach losowych nie chcemy abyście się rozczarowali.

Polubienia komentarza na fb

Dodatkowe opcje

Kupując polubienia komentarza na fb możecie również wybrać by lajki dostarczone były stopniowo, błyskawicznie lub od prawdziwych użytkowników. Zdecydowanie zawsze zalecamy wybranie prawdziwych kont ponieważ macie wtedy pewność, że lajki pochodzą od realnych osób a wy nie zostaniecie usunięci z konkursu czy pozbawieni nagrody. Wystarczy jeszcze podać ilość lajków jaka ma się ukazać pod komentarzem i opłacić zamówienie jedną z metod płatności. Obecnie polubienia komentarza na fb można kupić za SMS i przelewem z dowolnego banku w Polsce i na świecie a także stacjonarnie np. na poczcie.

Jak zdobyć lajki pod komentarzem na Facebooku

Niewiele osób wie ale polubienia komentarza na Facebooku można również zdobywać za darmo od polskich użytkowników. W jaki sposób to robić by mieć więcej lajków pod komentarzem? Jeżeli komentarz, który chcecie promować znajduje się w poście konkursowym lub losowaniu a liczba lajków decyduje o jego wygraniu musicie zwrócić zarówno uwagę waszych znajomych jak i innych osób oceniających komentarze. By przyciągnąć uwagę osób spoza listy waszych znajomych i zdobyć dodatkowe lajki pod komentarzem na Facebooku powinniście używać emoji, stickerów (naklejek) lub zdjęć czy gifów by odróżnić go spośród listy innych komentarzy.

Jak zdobyć lajki pod komentarzem na Facebooku

Jak wyróżnić komentarz

Ludzkie oko szybciej dostrzeże treść zawierającą ruchomy obrazek, kolor czerwony czy inne jaskrawe kolory niż kolejny taki sam komentarz zawierający jedynie treść. Zyskacie tym szansę osób przeglądających komentarze na kilka dodatkowych lajków przez co zwiększy się Wasza szansa na wygranie konkursu czy losowania.

Warto również wykorzystać listę znajomych do zdobycia dodatkowych polubień komentarza na fb. Skopiujcie link do niego klikając na godzinę obok niego a następnie cały pasek wyszukiwania prześlijcie waszym znajomym czy udostępnijcie na stronie , blogu a także fanpage. Ludzie w prosty sposób dostaną informację o dokładnym miejscu waszego komentarza i nie będą musieli tracić czasu na szukanie go nawet jeżeli będą chcieli wam pomóc zdobyć dodatkowe lajki pod komentarzem na Facebooku.

Jak zdobywać lajki od znajomych

Pamiętajcie by nie spamować znajomych tekstem „hej biorę udział w konkursie zostaw lajka pod moim komentarzem” ponieważ to zwykle nie działa a tylko wkurzycie tym znajomych. Spróbujcie zwyczajnie napisać do znajomego zamienić kilka słów a następnie poprosić o zostawienie lajka pod Twoim komentarzem. Zwiększysz tym jego zainteresowanie a na pewno kilka słów, które zamienicie wpłyną pozytywne na waszą relację i nie zabiorą zbyt dużo czasu.

Na co uważać kupując polubienia komentarza na fb

O zakupach przez Internet można by napisać książkę (o ile już nie została napisana), polubienia komentarza na fb czy inne usługi online warto kupować ze sprawdzonych źródeł. W tym akapicie przybliżymy Ci jak odróżnić naciąganych sprzedawców na co zwracać uwagę przy zakupie i jak nie dać się oszukać kupując lajki na fb. Oszuści często wykorzystują naszą naiwność i chęć szybkiego wzbogacenia się lub natychmiastowych efektów za darmo. O ile różnica pomiędzy darmową próbką jak w przypadku lajki.eu a bezpłatnym działaniem jest zrozumiała. Tak osoby, którym zależy na wyłudzeniu dostępu do konta, danych kart płatniczych czy zapisania do subskrypcji SMS kierują się innymi zasadami. Często tworzą oni fikcyjne strony a nawet filmy na YouTube opisujące superlatywy działania darmowych programów do nabijania polubień komentarzy na fb tylko po to by przyciągnąć do nich użytkowników.

Co sprawdzać kupując polubienia komentarza?

Przede wszystkim warto zweryfikować czy sprzedawca od którego zamierzamy wykupić usługę, prowadzi legalną działalność. Czy jest on zarejestrowany jako firma. Możemy to sprawdzić przechodząc do regulaminu lub polityki prywatności. Powinny one zawierać się takie dane jak: NIP/Odpowiednik , nazwa firmy, adres firmy. Warto zweryfikować te informacje na oficjalnych stronach rządowych. Nie trwa to długo a może uchronić nas przed zakupem u „fikcyjnego sprzedawcy”. Dokładnie zapoznajmy się z polityką prywatności i sposobem traktowania naszych danych. Warto dowiedzieć się czy sprzedawca po zakupie nie sprzedaje naszych danych lub udostępnia ich na stronach plotkarskich.

Na końcu warto również zweryfikować czy opinie, które zamieszczone są na stronie pokrywają się z tymi krążącymi w Internecie. Dobrym sposobem na sprawdzenie czy strona jest wiarygodna jest porównanie ich z witryną Trustify.pl. Firma ta zajmuje się profesjonalnym ocenianiem witryn/usług czy produktów w sposób niezależny. Dodatkowo oferują oni kontakt lub możliwość zamieszczenia własnej opinii o danym serwisie. Pozwala to na odróżnienie oszustów od legalnie działających i profesjonalnych sprzedawców.

na co uwazac kupujac polubienia komentarza na fb

Jak nie dać się oszukać?

Jeżeli chcecie zaryzykować i użyć tego typu programów, NIGDY NIE PODAWAJCIE PRAWDZIWYCH DANYCH DO KONTA. Zdecydowanie zalecamy utworzenie fikcyjnego profilu i przetestowanie programu na „środowisku testowym”. Po całej operacji warto zmienić hasło i ustawienia prywatności do konta. Warto też obserwować jak zachowa się konto po przeprowadzeniu tego typu działań.

Dodatkowe informacje

Ilość:

25 Lajków, 50 Lajków, 100 Lajków, 250 Lajków, 500 Lajków, 1000 Lajków

3 opinie dla Polubienia komentarza na fb

 1. Natalia

  ŻADNYCH PROBLEMÓW. LAJKI BYŁY JUŻ PO 20 MINUTACH! SUPER POLECAM

 2. Jan

  ogólnie jestem zadowolony i będę korzystał w przyszłości

 3. Julian

  Świetny kontakt i rzetelne podejście do klienta. Polecam. Lajki zostały dodane idealnie tak jak chciałem czyli pod koniec konkursu.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *