PROMOCJA
Rabat 50% przy zakupie 2 usług i 100% przy zakupie 3

Koszyk

Polubienia strony na FB

(1650 opinii klienta)

kup polubienia strony na fb

Jak kupić?

Prosimy o przesyłanie linków jedynie do opublikowanych stron na Facebooku posiadających przynajmniej 1 like.
Przykładowy, poprawny link wygląda następująco:
https://www.facebook.com/McDonaldsPolska

Facebook Lajki na Fanpage to usługa promocyjna skierowana do stron i profili firmowych na Facebooku (fanpejdż). Ta forma promocji, gwarantuje autentyczny wzrost polubień Twojej strony na fb w krótkim czasie. Duża ilość like sprawia, że strony typu fanpage są chętniej promowane przez algorytm na Facebooku oraz zwiększa się ich zasięg. Usługa przyda się każdemu, kto marzy o wypromowaniu swojego fanpage.

Clear
Najgorsza jakość (sztuczne konta) 🤖  
Prawdziwe konta ⭐ ⭐ ⭐ ⭐  
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Łącznie

Ceny zawierają podatek VAT

Jak kupić polubienia strony na fb

Cokolwiek nie mówić o promocji na fb to zdecydowanie proces jak kupić polubienia strony na fb należy do jednej z łatwiejszych czynności. Nie musimy martwić się o zmianę ustawień prywatności jednak jest kilka czynników, które muszą zostać spełnione by promocja Twojego fanpage na Facebooku przebiegła pomyślnie. Zanim kupisz polubienia strony na fb koniecznie sprawdź czy Twoja strona jest już opublikowana. Możesz to zrobić kopiując url do swojego fanpage i wklejając go w nowo otwartym oknie incognito. Takie okno otworzysz kombinacją (ctrl+shift+n). Jeżeli strona jest widoczna i posiada przycisk lubię to, świetnie możemy przechodzić do promocji. Czasami nasi klienci ograniczają fanpage terytorialnie dla np. użytkowników z Polski, Niemiec itd. Prosimy aby strona na czas kampanii: miała otwarte ustawienia terytorialne i aby nie zmieniać linku do strony czy jej nazwy. Dodatkowym atutem szybszej realizacji będzie posiadanie przynajmniej jednego posta i uzupełnionych informacji o fanpage na Facebooku.

Ilość i płatność

Reszta „roboty” to już formalności, kopiujemy link do naszego fanpage na Facebooku i wklejamy w polu do tego przeznaczonym. Pamiętaj, by dokładnie sprawdzić, czy wprowadziliśmy poprawny link, ponieważ zamówienia realizowane są automatycznie a w przypadku złego linku nie będziemy w stanie ich dodać. Pozostaje wybrać ilość polubień na fanpage. Pakiety zostały przygotowane, tak by sprostać oczekiwaniom jednocześnie konkurując relatywną ceną do otrzymywanej promocji. Wybierając wyższe pakiety otrzymujesz dużo większy rabat niż w przypadku pakietów takich jak 50,100. Kup polubienia strony na fb np. 2500 lub 5000 a nadmiar polubień podziel nawet na kilka fanpage.

Dodatkowe opcje

Pamiętaj, że mimo tego iż udostępniamy opcję polubień fanpage na Facebooku ze sztucznych kont, nie jest to rekomendowana opcja. Zezwalamy na jej zakup, ponieważ wiemy, że konkurencja oferuje podobne jakościowo usługi i konkuruje z nami cenami. Nasze „sztuczne” polubienia strony na fb są zdecydowanie tańsze a taki zabieg piarowy wpływa jedynie marketingowo na promocję Twojej strony. Nie oznacza to jednak, że Twój fanpage na Facebooku zostanie z tego powodu zawieszony lub zablokowany. By cieszyć się z naszych usług jeszcze szybciej i w najlepszej konfiguracji zachęcamy do wyboru prawdziwych kont i błyskawicznej realizacji. Oprócz tego możesz kupić polubienia komentarza na fb, aby wyróżnić promowaną wiadomość przed innymi osobami.

Jak zdobyć polubienia na fb za darmo

Oczywiście oprócz sprzedaży lajków bardzo chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i jeżeli jeszcze nie wiesz jak zdobyć lajki na fb za darmo nasze kilka wskazówek powinno Ci pomóc.

 • Dodawaj od 2 do 4 postów tygodniowo
 • Organizuj konkursy i losowania
 • Dodawaj filmy
 • Komentuj posty jako strona
 • Przeanalizuj kiedy dodawać treści na fanpage
 • Dodawaj jedynie treści wysokiej jakości

polubienia strony na fb

Kiedy publikować na Facebooku

Czy wiedziałeś, że godziny i dni publikacji na Facebooku również mają znaczenie? Wielu użytkowników pyta nas kiedy publikować na fb i w jaki sposób to robić by zwiększyć CTR i przyciągnąć uwagę odbiorców. Facebook to dziwna strona. Z jednej strony warto publikować swoje posty w momencie kiedy serwisu używa największa ilość użytkowników czyli w godzinach takich jak 16-18. Z drugiej jednak strony mała liczba osób i godziny takie jak 3-4 to mniejsza ilośc treści i większa szansa, że Twój post lub zdjęcie zobaczą użytkownicy. W jakie dni najlepiej publikować na Facebooku?
Z naszego doświadczenia wynika że najlepszymi dniami do dodawania zdjęć na Facebooku są:
Poniedziałek, Czwartek, Piątek, Niedziela. Zaś posty i ogłoszenia uzyskiwały największe zaangażowanie i ilość wyświetleń w takie dni jak: Wtorek, Środa, Sobota.

Eksperymentujcie z dodawaniem treści i sprawdźcie kiedy wasze treści klikają się najlepiej przerodzi się to w dodatkowe polubienia strony na fb i dużo lepszy rozwój waszej strony.

Fanpage na Facebooku

Rozwiń swój Fanpage na Facebooku

Dlaczego regularne postowanie wartościowych treści na Facebooku ma sens? Dla obecnie największego portalu społecznościowego na świecie utrzymanie uwagi odbiorców stało się priorytetem. Przez natłok informacji, stron, użytkowników nie są już wyświetlane wszystkie posty czy zdjęcia tylko te, które są najlepsze i najbardziej pasują do konkretnych odbiorców. Facebook dzięki skomplikowanym algorytmom jest w stanie wyłapać wartościowe treści, które promuje wśród swoich użytkowników. To bardzo ważne by utrzymywać swój fanpage na Facebooku w dobrej kondycji i przypominać fanom o sobie. Polubienia, które uzyskujesz to coś więcej niż tylko „puste lajki”. Dzięki nim docierasz do nowych klientów, Twoje posty wyświetlane są częściej przez co Twoja strona rozwija się znacznie szybciej.

Tania promocja strony na Facebooku

Każdy z nas ma lepsze lub gorsze sposoby na zdobywanie lajków czy wyświetleń ale przyznacie, że tania promocja strony na Facebooku powinna być przede wszystkim skuteczna. Naszym sposobem na dodatkowe polubienia strony na fb są losowania i konkursy. Dla przykładu weźmiemy niski budżet reklamowy w wysokości 100zł. Przeznaczając taką kwotę na reklamę jesteśmy w stanie wygenerować ok 10000 wyświetleń danej treści zarówno w Adwords czy to Facebook ads. Jeżeli chodzi o skuteczność reklamy będziemy w stanie wygenerować mniej lub więcej kliknięć/leadów/lajków ale średnio jest to ok 8-10%. Upraszczając obliczenia i uśredniając za ok 100zł jesteśmy w stanie zyskać 100 realnych polskich polubień na Facebooku od aktywnych użytkowników pod konkretny target.

Tania promocja Fanpage na Facebooku

Weźmy teraz pod uwagę drugi scenariusz z konkursem czy losowaniem. Szukacie produktu, który będziecie mogli wrzucić w koszta waszej działalności lub udostępnić równowartość produktu czy usługi o wartości 100zł. Dla was samo to, że jest to koszt firmy czy usługa, którą się zajmujecie jeszcze bardziej obniża koszt promocji. Ważne żeby nagroda była możliwie jak najlepsza i odpowiednia do budżetu, którym dysponujecie. Nie dawajcie zbyt dużego progu działania jeżeli wartość nagród nie jest zbyt wysoka. Możecie również eksperymentować z podzieleniem kwoty na kilka mniejszych nagród lecz jest to mniej spektakularne.

Na końcu wystarczy poprosić każdego zainteresowanego konkursem o zostawienie lajka, napisanie komentarza w którym oznaczy X osób i udostepnienie Twojej strony/postu lub zdjęcia na swojej tablicy. Z naszych doświadczeń wynika, że strony oferujące nagrody o budżecie ok 500-2000zł wygenerowały o nawet 200% wyższe efekty niż odpowiednik tej kwoty zainwestowany w reklamy google czy promowanie fanpage na Facebooku Facebooku.

kup polubienia strony na fb

Co dają polubienia strony na fb

Promowanie swojego biznesu czy docieranie do nowych odbiorców sprawia, że polubienia strony na fb stały się nieodzownym elementem promocji fanpage. Jak to działa, że inne strony posiadające dużo polubień generują większe zasięgi a te mniejsze nie mogą się wybić. Od czego zacząć i jak się promować by wbić pierwsze 100 lajków na fanpage. Like na Facebooku a dokładniej przycisk lubię to to główna składowa algorytmu odpowiedzialnego za dostarczanie użytkownikom spersonalizowanych treści przygotowanych pod ich: upodobania, poglądy, religię, zachowania. W jaki sposób Facebook wie o nas tak dużo i czy jest on w stanie określić aż tyle informacji. Okazuje się, że wcale nie ma z tym problemu ponieważ ludzie dostarczają mu tak dużo informacji, że może zrobić to prawie ze 100% dokładnością. Sprawdzane są takie czynniki jak, powiązania pomiędzy znajomymi, ilość czasu poświęconego na dany post, komentarze w kręgach innych osób czy stron i na samym końcu polubienia do których cały czas nawiązujemy.

polubienia strony na fb cena

Promocja fanpage na Facebooku wśród znajomych

Dochodzi do takich sytuacji, że Facebook sprawdza jakie strony lubią nasi znajomi i zestawia to z ich znajomymi im odsetek jest wyższy promuje użytkownikom dane treści i poleca je wśród wąskich grup społecznych. Działając w ten sposób strony rozwijają się wolniej ale Facebook ma pewność, że treści trafiają jedynie do użytkowników faktycznie zainteresowanych daną stroną treścią czy zdjęciem.

Bardzo dobrym sposobem dotarcia do pierwszych 100 fanów na fanpage jest po prostu zaproszenie ich do polubienia swojej strony na Facebooku. Jeżeli nie wiesz jak zaprosić znajomych do polubienia strony na Facebooku. Możesz to zrobić i zorganizować konkurs o, którym wspominaliśmy powyżej a następnie zaprosić osoby, które zostawiły lajka przy danym poście do polubienia Twojej strony na Facebooku. Od niedawna Facebook daje również możliwość zapraszania do polubienia strony na fb osobom przynależącym do poszczególnych grup. W prosty sposób możesz zaprosić nawet 100 osób i zyskać jeszcze więcej lajków by rozwinąć swoją stronę.

Na co uważać kupując polubienia strony na fb

Każdy kto kiedykolwiek szukał informacji jak kupić polubienia strony na fb wie, że istnieje wiele pseudo sprzedawców czy fałszywych aplikacji, na które trzeba uważać. Zebraliśmy dla was te informacje i przygotowaliśmy mini poradnik na co uważać kupując polubienia strony na fb z nieznanych źródeł. Wielu z naszych klientów zadaje nam w kółko pytania o to czy nie oszukujemy klientów, czy jesteśmy legalną firmą i w jaki sposób to działa. Nie jest to dobry sposób weryfikowania informacji na temat sprzedawcy no bo… jakiej informacji oczekujesz? Oszust lub fałszywa firma nie napisze Ci przecież, że to ściema i nie warto kupować ich usług. Weryfikując informacje w taki sposób masz pewność, że kupując polubienia strony na fb nie zostaniesz oszukany a Twoje lajki zostaną dostarczone. Kupując na lajki.eu nie musisz się obawiać negatywnych konsekwencji pozakupowych lub innych problemów, o których wspominamy na naszej stronie.

Jak nie dać się oszukać kupując lajki

 • Upewnij się, że strona/aplikacja posiada regulamin
 • Sprawdź regulamin i politykę prywatności
 • W regulaminie lub polityce prywatności odnajdź dane na temat firmy
 • Zweryfikuj czym zajmuje się firma i czy dane są poprawne
 • Sprawdź opinie klientów w komentarzach i niezależnych serwisach jak Trustify
 • Użyj konta testowego do przeprowadzenia promocji
 • Kup mniejszy pakiet na próbę lub zapytaj o możliwość darmowego testu
 • Zobacz czy firma przyjmuje płatności PBL (pay by link)
 • Nigdy nie płać za pierwszą transakcję SMS lub kartą płatniczą
 • Obserwuj aktywność na swoim koncie po zakończonej kampanii (jeżeli się udała)

polubienia strony na fb

1650 opinii dla Polubienia strony na FB

 1. Katarzyna

  Masno ni

 2. Kacper

  wartościowa usługa

 3. Natalia

  Mega współpraca! My jesteśmy zadowoleni z promocji naszego konta, a państwo zyskali stałych klientów. Każdy zadowolony 🙂

 4. Adam

  Sztos

 5. Jarek

  Cenowo dużo lepiej niż na szybkie lajki

Dodaj opinię