PROMOCJA
Rabat 50% przy zakupie 2 usług i 100% przy zakupie 3

Koszyk

Wyświetlenia na YouTube

(2109 opinii klienta)

kup wyświetlenia na youtube

Jak kupić?

Prosimy o przesłanie linku do publicznego filmu na YouTube
Przykładowy, poprawny link wygląda następująco:
https://www.youtube.com/watch?v=W4gKMFHLOjE

YouTube Views to usługa dzięki, której zdobędziesz tysiące wyświetleń pod swoim filmem na YouTube w krótkim czasie i bez większego wysiłku. Dostarczamy prawdziwe polskie wyświetlenia z najdłuższym czasem oglądania (watch time) sięgającym nawet 80%. Ta forma promocji zapewnia realny rozgłos Twojego filmu i sprawia, że jest on chętniej promowany przez algorytm na YouTube. Jeżeli jesteś początkującym YouTuberem, ta usługa może pomóc Ci się wybić.

Clear
Najgorsza jakość (sztuczne konta) 🤖  
Prawdziwe konta ⭐ ⭐ ⭐ ⭐  
Cena usługi
Dodatkowe opcje
Łącznie

Ceny zawierają podatek VAT

Jak kupić wyświetlenia na YouTube

Chcąc utrzymać pozycję leadera staramy się ciągle ulepszać usługi oraz zwiększamy intuicyjność naszej witryny tak by wyświetlenia na YouTube mógł kupić dosłownie każdy, nawet osoby bez większej wiedzy o zakupach w Internecie czy komputerze. W kilku krokach pokażemy Ci jak poprawnie złożyć zamówienie i upewnić się, że filmy który chcesz promować nadaje się do tego.

Jak skopiować link i jaki powinien on być

Prosimy o przesyłanie nam bezpośrednio linków do filmów a nie całych playlist czy linków do kanałów znacząco usprawni to naszą współpracę a Wy otrzymacie usługę dużo szybciej. Wszystkie usługi realizowane są automatycznie i to od klienta zależy czy poda poprawny link czy nie. Do skopiowania linku do filmu zalecamy użycie komputera stacjonarnego jednak jest to również możliwe z poziomu aplikacji na telefonie czy tablecie. Aby poprawnie skopiować link wejdź na swój kanał lub na kanał osoby, której filmy chcesz promować a następnie w zakładkę wszystkie filmy. Wybierz interesujący Cię film i skopiuj link do niego z górnego paska wyszukiwania swojej przeglądarki. Pamiętaj, że możesz promować wiele filmów a jeżeli będziesz chciał to zrobić wystarczy, że dodasz nowe pole na link przy zamówieniu i powtórzysz powyższą czynność.

By mieć pewność, że na pewno otrzymasz wykupione wyświetlenia dokładnie sprawdź link po jego skopiowaniu. Zrobisz to otwierając nowe okno incognito (kombinacja klawiszy ctrl + shift + n w przypadku Google Chrome) a następnie wklej skopiowany link do nowo otwartego okna. Jeżeli Twój film wyświetli się tak jak zwykle oznacza to, że wszystko zrobiłeś poprawnie i możemy przystąpić do promocji.

Płatność

Ostatnim krokiem do kupienia wyświetleń na yt jest ich opłacenie. Obecnie obsługujemy takie metody płatności jak:

 • Błyskawiczne przelewy online
 • Wpłaty na poczcie
 • Płatności blik
 • Płatności kartą
 • Płatności SMS

Prosimy nie zdziwcie się jeżeli przy płatnościach SMS zobaczycie opłatę operatora w postaci kilku lub kilkunastu złotych. Jest to narzucona przez operatorów takich jak Play, Orange czy Plus opłata za używanie ich infrastruktury do realizowania tego typu płatności. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i zachęcamy do używania bezpłatnych przelewów online. Każda z metod płatności zapewnia natychmiastowy start realizowanej kampanii i jest tak samo bezpieczna jak inne.

wyświetlenia na youtube

Ustawienia filmu przed zakupem

By skorzystać z naszej oferty i zakupić wyświetlenia na YouTube do promocji swojego filmu musisz upewnić się, że jest on publiczny i dostępny regionalnie na całym świecie. Przyjmujemy zarówno filmy z włączoną monetyzacją jak i bez niej oraz filmy typu teledysk Vevo.

Jak nabić wyświetlenia na YouTube

Lubimy się dzielić zdobytą wiedzą i doświadczeniami, dlatego specjalnie dla Was czyli naszych klientów zebraliśmy najbardziej wartościowe porady i pokażemy Wam jak nabić wyświetlenia na YouTube na inne sposoby tak by jeszcze bardziej wykorzystać potencjał naszej promocji. Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego inni Twórcy mają ich więcej a inni mniej? Czy to los decyduje o tym co zostanie popularne czy może jest jakiś algorytm, który trzeba okiełznać by się wybić. Prawda jest taka, że bez przyczyny nie dzieje się nic a nawet filmy viralowe wybiły się ze względu na różne powtarzające się czynniki.

Więcej na ten temat możecie obejrzeć u Casey Neistat’a , który zdradza kulisy powstawania „wirusowych filmów”. W tym mini poradniku przybliżymy Wam coś więcej na temat używania naszego systemu do zbierania realnych polskich wyświetleń na YouTube zwiększając przy tym szansę na dodatkowe suby czy komentarze oraz lajki.

Wybór pakietu

Kupując wyświetlenia na YouTube od lajki.eu przy większych zamówieniach zawsze otrzymujesz rabat. Nasz system został zaprojektowany tak by automatycznie naliczać dodatkowy rabat dla większych pakietów. Musieliśmy tak zrobić ponieważ dla nas największym kosztem jest zlecenie kampanii a nie jej wielkość. Oczywiście proporcjonalnie do wielkości cena również wzrasta jednak najdroższe jest samo utrzymanie infrastruktury i opłacenie użytkowników. Dlatego chcąc umożliwić Wam zakupy po lepszych cenach zdecydowaliśmy się na taki krok.

Wybierając wyższe pakiety masz również możliwość podzielenia ich na wiele filmów przez co każdy Twój film zostanie promowany a wyświetlenia które otrzymasz jeszcze bardziej wpłyną na promocję Twojego kanału. Pamiętaj by podawać tylko jeden link do filmu w polu na link do tego przeznaczonym. Dodatkowe pola możesz dodać klikając na plus obok nich. Jeżeli plus się nie wyświetli oznaczać to będzie, że minimalna ilość wyświetleń jaką możemy dodać na jeden film została osiągnięta. Zacznij oszczędzać już dziś i kup wyświetlenia na YouTube nawet 50% taniej niż u konkurencji.

jak nabić wyświetlenia na youtube

Kiedy promować filmy

Po opublikowaniu każdego filmu najważniejsze jest jego pierwsze 48 godzin. Jest on wtedy najbardziej promowany przez algorytmy a dodając to tego wyświetlenia, lajki na YouTube i komentarze od już istniejących widzów możesz wpłynąć na jego dalszy rozwój. Te proste zabiegi pomogą Ci zdobyć suby na yt i rozwinąć kanał. Nasi klienci często by nabić wyświetlenia na YouTube kupują pakiety od razu po publikacji danego filmu, lub nawet wcześniej kontaktują się z nami w celu przygotowania promocji. Jest to bardzo dobry zabieg marketingowy ponieważ w znacznym stopniu poprawia rozwój kanału czy zasięg filmu. Więcej porad na temat darmowych lajków na YouTube, subskrypcji czy innych mediów społecznościowych znajdziecie za darmo na naszym blogu. Jeżeli znacie jeszcze inne ciekawe metody na promowanie filmów możecie napisać je w komentarzach lub poprzez kontakt na naszej stronie. Weźmiemy je pod uwagę przy publikacji kolejnych porad.

Jak działają wyświetlenia na YouTube

Dlaczego na YouTube tak ważny jest czas

By się wybić na YouTube trzeba być konsekwentnym i zdeterminowanym. Wielu popularnych twórców zaczynało swoje kanały 5 czy 8 lat zanim zostali zauważeni! To bardzo dużo jednak przy obecnej wiedzy i możliwościach może to być rok a nawet pół roku jak w przypadku Lorda Kruszwila.

To wszystko zależy od Ciebie czy osiągniesz sukces i czy wykorzystasz promocję i możliwości jakie daje Ci Lajki.eu. Zakupy naszych usług potraktuj jako inwestycję a jeżeli dalej nie jesteś zdecydowany napisz do nas lub zadzwoń. Być może pomożemy Ci osiągnąć sukces.

Jak działa algorytm YouTube

Nie wiem czy wiecie ale YouTube bardzo lubi promować nowe filmy. Możecie to sprawdzić wchodząc na stronę główną lub po prawej stronie w proponowanych filmach kiedy coś oglądacie. Każdy nowy materiał dostaję adnotację „nowe” i jest on reklamowany przez youtube tak długo jak będzie generował wysoki wskaźnik utrzymania uwagi i dużą liczbę kliknięć w miniaturki. Dodatkowymi czynnikami jakie są brane przy pozycjonowaniu filmów na YouTube są:

Czynniki wpływające na pozycjonowanie się filmu

 • Czas oglądania przez widzów (obejrzany procent)
 • Jakość (HD, FullHD, 4k)
 • Długość filmu (całkowity czas trwania filmu w minutach)
 • Słowa kluczowe w tytule, tagach, opisie a nawet w filmie
 • Ilość ocen i komentarzy
 • Subskrypcje kanału
 • Ilość linków odsyłających do Twojego filmu
 • Treść komentarzy pod Twoim filmem
 • Tematyka kanału
 • Data publikacji filmu
 • Regularność dodawanych filmów

Jak działa algorytm YouTube

Czas oglądania, miniaturki i CTR

Jak widzisz czynników jest dosyć sporo i prawie na pewno nie wymieniliśmy tutaj wszystkich jakie są brane przy pozycjonowaniu i „dopalaniu” filmów. Jednak polegając na naszym doświadczeniu, obserwacjom i drobnym wskazówkom ze strony YouTube możemy śmiało stwierdzić, że nie należy ignorować tych danych by nabijać więcej wyświetleń na YouTube. Czas oglądania jest bardzo istotny ponieważ jest to jasny sygnał dla platformy, że widzownie nie klikają tylko w miniaturkę a następnie wychodzą z filmu i daje dużą podstawę do promocji jeżeli film ogląda się dobrze.

Jak działają wyświetlenia na YouTube

Dokładne zrozumienie podstaw promocji w mediach społecznościowych pozwoli Ci zdobyć wyświetlenia na YouTube jeszcze szybciej i zamienić je w zysk dla Ciebie lub Twojej firmy. Wiele osób ciągle dość stereotypowo podchodzi do numerków widniejących przy treściach w mediach społecznościowych. Większość osób myśli, że to tylko nic nieznaczące liczby, każdy jest wstanie wygenerować podobne a prawdziwe zasięgi liczą się w telewizji czy radiu. Jest to kłamstwo i dobrze, że coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę ponieważ Internet to przyszłość.

Rozwój eCommerce czy firm które działają tylko przez Internet stale i gwałtownie rośnie dlatego tak ważnym jest by w mediach społecznościowych dostrzegać platformę do reklamy i promocji a nie tylko głupi portal do oglądania śmiesznych kotów. Liczba wyświetleń, komentarzy czy lajków to główne czynniki, które napędzają te strony i zarówno dla użytkowników jak i algorytmów mają znaczenie. By napędzić większą sprzedaż, wypromować jakąś rzecz lub dotrzeć do większej ilości osób nie zawsze musisz płacić za reklamy czy promocję oto kilka sposobów które możesz wykorzystać by zdobyć wyświetlenia na YouTube za darmo:

wyświetlenia na youtube

Co robić by mieć więcej wyświetleń na YouTube

 • Organizuj drobne konkursy i losowania
 • Komentuj filmy innych
 • Daj się zauważyć na grupkach typu YouTuberzy czy lajk za lajk
 • Nagrywaj z innymi twórcami podobnych rozmiarów
 • Dodawaj filmy regularnie i o określonych godzinach
 • Udostępniaj swoje filmy na blogu czy fb
 • Zawsze odpowiadaj na komentarze widzów
 • Użyj Google Trends do nagrywania filmów na czasie
 • Eksperymentuj z miniaturkami i tytułami by przyciągnąć widzów
 • Używaj narzędzi do badania słów kluczowych by nagrywać filmy na pożądane tematy

Wyszukiwanie słów kluczowych na YouTube

Jak widzicie na końcu podzieliliśmy się z wami kilku ciekawymi poradami o, których zwykle Youtuberzy nie mówią. O ile pierwsze kilka metod jest dosyć oczywiste i należy za nimi podążać tak dokładne analizowanie „konkurencji” i wyszukiwanie popularnych haseł może nam pomóc rozwinąć mały kanał do konkretnych rozmiarów. W przypadku gdy nie jesteśmy jeszcze zauważeni przez większą ilość osób a algorytm nie chce nas promować możemy w prosty sposób zdobyć wyświetlenia na YouTube dzięki nagrywaniu filmów na tematy, które są często wyszukiwane w Google.

Oczywiście o ile temat jest chwytliwy najczęściej ktoś już to zrobił i znajdziecie film o takiej tematyce. Jednak co ze słowami kluczowymi od 1000 do 10000 wyszukiwań miesięcznie, jest ich bardzo wiele a ludzie nie są wstanie nagrać filmu na każdy temat. Może nie są to największe wyświetlenia jednak 10 tysięcy unikalnych wizyt miesięcznie zsumowanych w skali roku to już pokaźna liczba.

Czy wyświetlenia na YouTube są bezpieczne

Jednym z najważniejszych aspektów promocji które prowadzimy jest bezpieczeństwo i anonimowość naszych klientów, dlatego wyjaśnimy Ci co robimy by wyświetlenia na YouTube, które otrzymasz zapewniały realną promocję bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.

Nie chcemy skupiać się na działaniach konkurencji, ponieważ jest jej za dużo i prawda jest taka, że wiele stron chce tylko naciągnąć klientów na dodatkowe koszta lub utratę danych, ale możemy zapewnić, że używając Lajki.eu czy to do promocji filmów, czy Instagrama nie przyniesie to żadnych negatywnych skutków. Do naszych działań wykorzystujemy realnych użytkowników posiadających własne avatary, kanały a niekiedy nawet filmy. Nie musisz obawiać się również o łapki w dół na YouTube, nie sabotujemy działań naszych klientów.

Jak nabijamy wyświetlenia na YouTube

Używając tylko takich metod możemy zapewnić, że niezależnie od panujących na YouTube algorytmów nie zostaniesz zablokowany za kupowanie wyświetleń. Można to śmiało porównać do udostępnienia filmu na bardzo dużej i zaangażowanej grupie np. na Facebooku. Zasięgi, które są przez nie generowane są ogromne a wszyscy członkowie którzy się tam znajdują to prawdziwi ludzie.

Dlaczego miałbyś zostać zablokowany za udostępnianie swoich filmów w popularnych miejscach? YouTube nie jest wstanie karać ludzi nawet jeżeli kupują oni wyświetlenia , lajki czy suby ze sztucznych kont. Bardzo dobrą metodą odwołania się jest po prostu odpowiedź, że ktoś mógł zrobić to za nas. Nie macie wpływu czy ktoś nie zleci promocji waszego filmu metodami typu black hat czyli nielegalnymi.

Czy wyświetlenia na YouTube są bezpieczne

Czy YouTube może mnie ukarać

Sprawa wygląda inaczej z wyłapywaniem takiego ruchu i karaniem użytkowników którzy poprzez darmowe bądź płatne aplikacje do nabijania wyświetleń dodają je do swoich filmów. W prosty sposób można wtedy prześledzić źródła tych odwiedzin a także sprawdzić ip użytkownika którego filmy są dopalane. Na podstawie prawdopodobieństwa i wielu zbieżnych czynników można prawie w 100% określić czy wyświetlenia są nabijane w sposób nielegalny czy nie. Podsumowując korzystanie z Lajki.eu jest całkowicie bezpieczne.

Kupowanie wyświetleń na YouTube nie przynosi żadnych negatywnych skutów i nie naraża Was na utratę konta. Używanie aplikacji do nabijania wyświetleń na YouTube jest zabronione. Kupowanie wyświetleń na innych stronach może być niebezpieczne.

dodatkowe opcje

Dodatkowe opcje

Wielu klientów boi się kupna większych pakietów ze względu na dużą ilość wyświetleń, która zostanie dodana do ich filmów. Rozumiemy to i specjalnie dla tych osób przygotowaliśmy dodatkową opcję zwaną „stopniowe dodawanie”. Po opłaceniu tej opcji niezależnie od pakietu, który wybierzesz będzie on podzielony na mniejsze ilości zwane „cząsteczkami”. System automatycznie wybierze najlepszą ilość i doda wyświetlenia rozkładając je w czasie.

W naszej ofercie znajdziecie również błyskawiczną realizację dla osób niecierpliwych. Jest to dodatkowa opcja, którą byliśmy zmuszeni dodać ze względu na ilość zamówień jakie dziennie realizujemy. Prawda jest taka, że wyświetlenia na YouTube kupuje każdy większy Youtuber co niekiedy obciąża nasze serwery do granic możliwość i wydłuża realizację innych zamówień. Dodatkowa opcja błyskawicznej realizacji rozwiązała ten problem i oddzieliła kolejkę standardową od przyspieszonej. Klienci po wybraniu tej opcji mają pewność, że ich zamówienie zostanie potraktowane priorytetowo a czas realizacji skróci się z 72h do nawet 10 minut! Oczywiście ze względu na wcześniej wspomniane problemy techniczne często realizujemy zamówienia w godzinę, dwie jednak zdarza się tak że będzie to natychmiastowo.

2109 opinii dla Wyświetlenia na YouTube

 1. Wojtek

  Usługa zgodna z opisem.

 2. Paulina

  Polecam, bardzo szybki czas realizacji i prawdziwe konta.

 3. Zofia

  Wszystko bardzo sprawnie

 4. Grzegorz

  Bardzo dobra współpraca, szybko i najważniejsze tanio!

Dodaj opinię