Żyjemy w czasach, w których wizerunek w mediach społecznościowych stał się jednym z ważniejszych elementów, branych pod uwagę w ogólnej ocenie. Przekonujemy się do produktu, firmy czy nawet osoby na podstawie tego jak prezentuje się ona na portalach internetowych. Naturalne jest w tym, to że ciągnie to za sobą pewne konsekwencje. Skupiamy większą uwagę na tym, ile ktoś ma lajków pod zdjęciem, obserwacji na Instagramie itp. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jako przeciętni użytkownicy danych portali, zaczynamy porównywać się z osobami, które dzięki dobrej promocji w mediach społecznościowych stały się popularne. Warto pamiętać że dało im to nie tylko rozpoznawalność ale również umożliwiło zarabianie nie małych pieniędzy.

opinie na szybkielajki

Szybkielajki a rynek sprzedaży fanów

Fakt, że promowanie w mediach społecznościowych stało się tak kluczowe, sprawił że powstało dużo serwisów zajmujących się właśnie sprzedażą lajków, subskrypcji itp. Jednym z kluczowych graczy na rynku jest serwis Szybkielajki.pl. Przeszukując internet można natrafić na dużą ilość stron, które za grosze proponują wybicie w internecie.  Jednak trzeba odpowiedzieć sobie na ważne pytanie – czy kupowanie fanów wszędzie jest bezpieczne?

kup obserwacje instagram na lajki.euPrawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-FOLLOWERSY

Co Szybkielajki w założeniu mają zapewniać swoim klientom?

Szybkielajki opinie to wątek, który chcemy dzisiaj w szczególności poruszyć. Zacznijmy jednak od początku a mianowicie jak działają szybkielajki i do czego są przeznaczone? Szybkielajki to strona, która oferuje swoim klientom promocje w mediach społecznościowych poprzez podbijanie ich statystyk na wybranych serwisach. Prowadzona kampania ma zapewnić satysfakcje ze zdobywania nowych fanów w internecie. Pomagać w trafieniu do znanych marek oraz promować wizerunek danej osoby czy firmy w mediach społecznościowych.

co zapewniają szybkielajki

Jak przebiega proces zakupu na szybkielajki?

Sposób dokonania zakupu na szybkielajki  przebiega dość płynnie. Wchodzimy na szybkielajki.pl. Wybieramy usługę jaką jesteśmy zainteresowani i tu  strona sama pokazuje nam dostępne pakiety i ilości jakie możemy wybrać. Załóżmy że są to lajki na instagram a nas interesuje zakup 100 polubień – wybieramy ilość i klikamy przejdź dalej.

Jakość realizacji

Tutaj już mamy możliwość wyboru realizacji zlecenia w niższej jakości przez sztuczne konta, bądź prawdziwe konta dające realny ruch. Zanim więc, napiszemy swoją szybkielajki opinie musimy pokornie sprawdzić czy przypadkiem nie chcieliśmy odrobinę zaoszczędzić na jakości naszego zlecenia i zamiast wchodzących w interakcje użytkowników dostaliśmy jedynie podbijającą statystyki liczbę polubień.

jakość na szybkielajki

Warianty dostępne przy składaniu zamówienia

Kolejnym krokiem jest możliwość wybrania trzech dodatkowych opcji:

Błyskawicznej realizacji – Pozwala szybko zrealizować usługę automatycznie po zakupie, priorytetowo przed innymi zamówieniami.

Gwarancji premium – W przypadki gdy po dłuższym czasie nastąpią jakieś spadki  szybkielajki zapewniają uzupełnienie brakującej liczby.

Stopniowego dodawania – Tutaj opcja przydaje się w momencie, kiedy zależy nam na tym, aby częstotliwość dodawania polubieni była naturalna.

 

Jak już dobierzemy dogodne warianty zostaje jedynie wprowadzić nazwę naszego konta, wybrać zdjęcie pod którym lajki mają zostać dodane. Na koniec opłacamy zamówienie a usługa zostaje oddana jest do realizacji.

czy dodatkowe opcje na szybkielajki to wyłudzanie pieniędzy

Czy dodatkowe opcje to próba wyłudzenia pieniędzy?

Szybkielajki opinie w kwestii wariantów powinny być Naszym zdaniem pozytywne. Funkcjonalność jest dość praktyczna. Klient może dostać to czego oczekuje a wiadomo, nie każdy ma takie same preferencje. Biorąc pod lupę jak przejrzyście działa serwis jak i usługi, których opisy przyciągają do zakupu gwarantując sam zysk. Nasuwa się pytanie –  Dlaczego wpisując szybkielajki opinie możemy natrafić również na te negatywne komentarze?

szybkielajki opinie

Obiektywna ocena działania serwisu szybkielajki 

Mówi się że warto uczyć się na cudzych błędach, jednak w tym przypadku postanowiliśmy zrobić wyjątek. Sami przeszliśmy przez proces zakupu usługi przez szybkielajki.pl. Teraz wystawimy szybkielajki opinie, która obiektywnie oceni działanie serwisu. W kilka minut dobraliśmy usługę, opłaciliśmy zlecenie zgodnie z przejrzystą instrukcją i czekaliśmy na rezultat. Efekt był zaskakująco dobry usługa  została wykonana poprawnie dokładnie tak jak jest to opisanie na stronie. Poczekaliśmy jednak pare dni, aby ocenić czy zanotujemy jakieś spadki. Finalnie nie straciliśmy nawet jednego polubienia wygenerowanego przez serwis.

kup lajki instagram na lajki.euSzybkie lajki na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-LAJKI

Gdzie można się promować za pomocą szybkielajki?

Warto wiedzieć też że szybkielajki umożliwiają rozwijanie nie tylko instagrama, ale również prężnie działają w kwestii kampanii promocyjnych na takich portalach jak:

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Tiktok

warianty produktowe na szybkielajki

Czy negatywne opinie o szybkielajki są prawdziwe?

Dlaczego więc szybkielajki opinie również bywają niepochlebne a nawet występują w formie oskarżeń. W internecie można znaleźć nawet  pomówienia pod adresem, ludzi pracujących nad działaniami serwisu! O dziwo większość tych negatywnych recenzji umieszczona jest na jednym forum. Podobno  to właśnie tam klienci rzekomo w szczególności  zostawiają  swoje szybkielajki opinie po nieudanym zakupie.

czy negatywne opinie o szybkielajki są prawdziwe

Niezadowoleni klienci a może zazdrosna konkurencja?

Po głębszym zbadaniu sprawy dochodzimy do wniosku że zasługą tego jest nieuczciwe działanie konkurencji. Forum o którym mowa jest w dużym stopniu właśnie z nią powiązane. Konkurencja serwisu  od początku jego działania stara się dorównać dużemu rywalowi jakim jest serwis szybkielajki. Niestety największą motywacją w tej pogodni jest liczba klientów a nie satysfakcja ze sprzedaży usługi, która naprawdę wniesie coś do życia konsumenta. Szybkielajki wiedzą że złotym środkiem, aby klienci wracali jest ich zadowolenie z dobrze wykonanej usługi. Pamiętajmy, więc żeby nie ulegać manipulacji, która może doprowadzić do tego że to my   jako klienci zostaniemy oszukany przez firmę, która stosuje nieuczciwe praktyki. Nie zawsze warto sugerować się wszystkim co znajdziemy w internecie.

szybkielajki recenzje

Czy szybkielajki opinie bywają również pozytywne?

 

Jakie więc jeszcze szybkielajki opinie możemy znaleźć? Trudno w dzisiejszym świecie o wiarygodność skoro można kupić fanów to dlaczego nie można samemu przygotować recenzji na temat swojej firmy?  Jednak wbrew pozorom nie jest to tak łatwe jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Opinie czy informacje serwowane nam w internecie można w łatwy sposób zweryfikować. Jednym ze sposobów na to, aby nie dać się zmanipulować jest czytanie recenzji poprzez niezależne źródła. Szukając informacji o serwisie trafiliśmy na  portal trustify.pl

trustify

Co to trustify.pl ?

Trustify.pl to strona, która powstała w celu porównywania ze sobą znanych stron zajmujących się promowaniem w mediach społecznościowych. Czołowe miejsce zajmują tam właśnie szybkielajki. Serwis przez właścicieli portalu został przedstawiony jako rzetelna firma, która gwarantuje swoim klientom usługi najwyższej jakości.

szybkielajki liderem w sprzedaży promocji na instagramie

Co jeszcze można znaleźć o szybkielajki?

Kolejnym miejscem w którym można przeczytać szybkielajki opinie jest  forum kuplike. Prezentowane tam szybkielajki opinie to autentyczne wymiany zdań między klientami serwisu. Główną cechą realnych recenzji pisanych przez faktycznych klientów jest ich styl wykonania. Zazwyczaj zawierają krótką informacje czy wszystko przebiegło zgodnie z planem  a jeśli nie to co było nie tak oraz jaki był efekt finalny danych działań.Oczywiście mowa tu o kulturalnie napisanej ocenie a nie wyzwiskach, które również się zdarzają.

recenzje sklepu szybkielajki

Jak przebiega proces dodawania opinii na szybkielajki.pl

Szybkielajki umożliwiają również tworzenie recenzji na ich temat poprzez serwis. Klienci podpisani tam są wpisanymi przez siebie nazwami  (nie muszą to być ich prawdziwe dane)- podawanie prawdziwego imienia i nazwiska  mijałoby się z celem, kupując tego typu usługi z reguły chcemy aby realizacja jak i ustalenia z nią związane zostały tajemnicą. Także w tej kwestii szybkielajki są niezawodne wszystko zostaje zachowane w pełnej anonimowości, mimo tego że klient, aby napisać recenzje musi zostawić weryfikacyjnie adres mailowy aby obsługa mogła sprawdzić czy dana osoba faktycznie miała przez szybkielajki realizowane zamówienie.  Nie zostaje on jednak nigdzie opublikowany.

dodawanie opinii na szybkielajki

Czy ceny są adekwatne do usług jakie  świadczą szybkielajki?

Swoją szybkielajki opinie chcielibyśmy również zostawić w kwestii cennika za świadczone usługi. Z tego co już wcześniej udało nam się ustalić, klient sam decyduje za jakiej jakości usługę chce zapłacić, więc jeśli dysponujemy mniejszym budżetem możemy wykupić zamówienie w granicach naszych możliwości a gdy chcemy przeznaczyć na promocje trochę większe środki szybkielajki przygotują dla nas coś „ekstra”. Warto powiedzieć również o tym że sklep regularnie umieszcza w formie wpisów poradniki dotyczącego tego jak promować się poprzez różne media społecznościowe.

gdzie warto kupować lajki

Gdzie warto kupować lajki?

W branży sprzedaży usług promujących konta w mediach społecznościowych można zaobserwować powstawanie dużej ilości firm, które próbują swoich sił na tym specyficznym rynku. Jednak zazwyczaj kończy się to porażką. Powstaje serwis, który przygotowuje dużą kampanie reklamową i promuje się w każdy możliwy sposób a następnego dnia znika z internetu a zamówienia ich klientów nigdy nie zostają zrealizowane. Serwisowi Szybkielajki nie można tego zarzucić strona funkcjonuje już kolejny rok i każdego dnia pokładane są nad nim prace z myślą o tym aby zapewnić klientom jak najwyższy standard. Przykładem rozwoju firmy jest elastyczne podejście do klienta np. poprzez personalne rozpatrywanie jego potrzeb dobierając ofertę indywidualną z uwzględnieniem wymagań stawianych przez kupujących. Spodobał Ci się wpis? Zapraszamy również do przeczytania “Darmowe like na instagrama!”

4.8/5 - (22 opinie)