Tak, choć nie do końca. Chodzi przede wszystkim o wyświetlanie reklam podczas filmu i kliknięcia w nie. Za same wyświetlenia nie dostaniemy nic jeżeli reklama nie wyświetli się użytkownikom. Może tak się stać gdy wideo jest za krótkie lub nie spełnia standardów YouTube, jest plagiatem, wulgarne i tak dalej. Ceny za przypuśćmy 10000 wyświetlenia na yt filmu wahają się dość mocno i są zależne od wielu czynników, między innymi contentu kanału, kraju, długości filmu, zawartości, ilości subów, długości istnienia kanału. Zacznijmy od tego, że żeby zacząć zarabiać na YouTube czyli włączyć się do programu partnerskiego trzeba mieć minimum tysiąc subów na kanale. Poza tym nasz kanał musi być oglądany przez 4 tysiące godzin w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak zdobywać wyświetlenia na yt

Dobry pomysł na prowadzenie kanału to nie wszystko ale jest to ważna sprawa. Przemyśl swoją nazwę, czy na pewno jest odpowiednia. Powinna być krótka, łatwa do zapamiętania i najlepiej nawiązująca do tematyki kanału. Tematyka kanału to podstawa. Dobrze się nad nią zastanów. Jaką zawartość chcesz dodawać? Dla kogo mają być przeznaczone filmy, dla jakiej grupy wiekowej? Jak często chcesz wrzucać nowe filmiki na YouTube? Zaskocz swoich widzów jakością materiałów i dobrym przygotowaniem.

jak zdobyć więcej lajków na yt

Wyrób swój własny styl i wyróżnij się wśród setek YouTuberów i zgarniaj wyświetlenia na yt liczone w milionach. Zadbaj o przykuwające wzrok i namawiające do kliknięcia miniaturki filmów. Nie zapomnij o szczegółowym i estetycznym opisie oraz adnotacjach w filmie, które mają pomóc zrozumieć coś lub znaleźć. Przemyśl jak chcesz zarabiać na tym kanale, jakie źródła dochodu Cię interesują.

kup lajki instagram na lajki.euSzybkie lajki na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-LAJKI

Co dają wyświetlenia na yt

Jak już dobrze wiesz od liczby wyświetleń filmu zależy ile osób zobaczy reklamę podczas filmu i ile w nią kliknie. Więcej wyświetleń = więcej pieniędzy za dodany film. Dzięki dużej liczbie wyświetleń możesz podpisywać deale, umowy, kontrakty ze znanymi markami, które zapłacą Ci za lokowanie produktu lub wspomnienie o marce w twoim filmie. Za takie filmy sponsorowane dostaje się najwięcej pieniędzy, znani YouTuberzy zarabiają na tym nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych od filmu! Wszystko oczywiście zależy od formy w jakiej wydajesz swoje materiały, kategorii, tematyki. Więcej wyświetleń to także lepsza pozycja w karcie na czasie oraz ogólnie częstsze pojawianie się w proponowanych filmach obok oglądanego aktualnie czy w zakładce subskrypcje. Więcej wyświetlenia na yt to same profity.

Dlaczego programy do wyświetleń na YouTubie nie działają

Mówiąc wprost jest to oszustwo. Programy te nie mają racji bytu, są to po prostu wirusy, które żerują na naiwnych ludziach. Mogą przejąć kontrolę nad twoim komputerem i wyrządzić różne szkody. Nie polecam próbowania ściągania takich programów i ich używania, może się to bardzo źle skończyć. Jeśli mi nie wierzysz, sprawdź sam – ale na własne ryzyko. 😉

kup obserwacje instagram na lajki.euPrawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-FOLLOWERSY

Jak kupić wyświetlenia na yt

Najlepsze jest to, że to bardzo proste a daje niezwykłe efekty. Szybko i bez większych trudów możemy realnie zwiększyć swoją pozycję na YouTube i renomę. wyświetlenia na yt kupione z serwisu lajki.eu to gwarancja satysfakcji i jakości. Zaufało im już szerokie grono klientów, gdyż działają na rynku social media od ponad 5 lat! Sam sprawdź opinie jeżeli nie wierzysz. Wszystko odbywa się z zastosowaniem najnowszych metod bezpieczeństwa i zachowania prywatności, wymagane jest kompletne minimum danych czyli link do filmiku na YT. Przekonaj się jak szybko zbudujesz swój kanał na YouTube z lajki.eu!

4.7/5 - (16 opinie)