kup obserwacje instagram na lajki.euPrawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-FOLLOWERSY

Jak działają darmowe lajki na fb

Chyba każdy z nas wie, że darmowe lajki na fb w 2018 roku to już coś więcej niż tylko cyferki. Duża ilość polubień to obecnie najlepszy sposób na wybicie się na Facebooku.
Algorytmy na Facebooku od czasu premiery serwisu zmieniły się już tak wiele razy jednak zawsze kluczowym czynnikiem są realne interakcje od ludzi czyli lajki. Z każdym dniem coraz więcej osób decyduje się kupić lajki na Facebooku ponieważ rozumieją jak łatwo mogą wypromować swoje treści, dotrzeć do nowych osób a także zmienić piar swojej firmy.

W tym wpisie omówimy jak darmowe lajki na fb mogą pomóc Tobie jak i Twojej firmie. Zobaczysz dlaczego tak ważne jest posiadanie dużej ilości polubień i poznasz aktualne trendy panujące w mediach społecznościowych. Przybliżymy Ci również naszą ofertę i wytłumaczymy dlaczego kupowanie lajków w cale nie jest takie głupie jak wygląda na pierwszy rzut oka.

kup lajki instagram na lajki.euSzybkie lajki na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-LAJKI

Darmowe lajki na fb metody

Zdobywanie lajków na Facebooku wcale nie musi być trudne czy niewykonalne. Wiele osób szuka specjalnych programów czy botów do nabijania lajków pomijając sprawdzone i bezpieczne metody. Przedstawiamy, skrócone porady jak mieć więcej lajków na Facebooku legalnie, bez używania programów i z Polski!

 1. Komentuj zdjęcia i posty innych / znajomych
 2. Udostępniaj swoje posty i zdjęcia z fanpage na blogu
 3. Dodawaj treści regularnie od 2-4 tygodniowo
 4. Organizuj konkursy i losowania
 5. Dodawaj filmy
 6. Zapytaj o like4like na grupach
 7. Przypominaj ludziom o zostawieniu lajka

 

Więcej na temat zdobywania lajków na Facebooku przeczytasz w osobnym wpisie:  Darmowe like na fb – Czyli jak zdobyć like na Facebooku. Zapraszamy również na naszego bloga, na którym dzielimy się wiedzą na temat mediów społecznościowych za darmo. Za darmo możesz także przeczytać najnowsze artykuły ze świata influencerów.

kupowanie lajków na Facebooku

Czy kupowanie lajków na Facebooku jest bezpieczne?

Niezależnie od tego czy kupujesz lajki czy obserwacje nasze usługi są w pełni bezpieczne i pochodzą od realnych osób! Nie ma obaw o utratę konta, ban czy zhackowanie. Podchodzimy bardzo poważnie do kwestii prywatności więc wymagamy jedynie minimum danych by przeprowadzić całą transakcję legalnie. Kupując na lajki.eu pamiętaj by wybrać opcję prawdziwych kont by cieszyć się z dużo lepszej jakości usług tylko od prawdziwych użytkowników. Mimo tego, że zalecamy ten wybór oferujemy również możliwość zakupu kont botowanych tworzonych masowo. Usługa ta jest stosunkowo tańsza i wiele osób może sobie na nią pozwolić.

Chcemy żeby każdy miał szansę i możliwość promocji na Facebooku, dlatego oferujemy możliwie najniższe ceny w stosunku do usług które Wam oferujemy. Co mogę zyskać poprzez darmowe lajki na facebooku? Odpowiedź jest prosta wszystko zależy od tego czym się zajmujesz. Obecnie wiele firm przenosi się do sieci na sprzedaż e-commerce czyli tak zwane sklepy internetowe. Powstaje coraz więcej blogów oraz freelancerów a każdy z nich jest w social media! Chciałbyś dotrzeć do nowych klientów lub wypromować swój projekt? Nie ma nic prostszego, lajki na facebooku to opcja dla Ciebie.

kup wyświetlenia instagram na lajki.euPrawdziwe wyświetlenia na Instagramie
Kup teraz od 5.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-WYSWIETLENIA

Na co uważać szukając programów na darmowe lajki na fb

Darmowe like na FB to przez wielu poszukiwany mistyczny złoty gral. Nie daj się nabrać na darmowe like na fb. Często mają one służyć wyłudzaniu Twoich prywatnych danych i mogą spowodować blokadę konta. Osoby, które wchodzą do tak zwanych farm like. Oczekują że dostaną darmowe like na fb w programach like4like czyli lajk za lajk często narażają się na utratę konta. Profile tych osób wciągane są do mechanizmu w którym każdy lajkuje swoje posty za walutę na portalu a następnie wymienia je na polubienia.

Jest to ciekawy model biznesowy ponieważ zyskuje tylko osoba tworząca system. Może ona sprzedawać lajki czyli polubienia firmom i generować korzyści. Prosimy uważajcie na tak zwane farmy lajk czy darmowe programy do lajkowania na Facebooku. Nawet jeżeli zdecydujesz się na darmowe lajki na fb nabijane programem dobrze by było wykonać te czynności:

 • Przeskanuj program, którego chcesz używać programem antywirusowym
 • Używaj konta “zapasowego” z innym hasłem niż do konta głównego
 • Uruchom aplikacje w trybie sandbox jeżeli to możliwe
 • Zapoznaj się z regulaminem programu i instrukcją jego używania
 • Po użyciu programu sprawdź w zakładce aktywność, co dokładnie działo się z Twoim kontem
 • Nie wysyłaj żadnych SMS, o które poprosi aplikacja ani nie podawaj danych do karty płatniczej

metody na darmowe lajki na fb

Czy można kupić polskie lajki na Facebooku za SMS

Dzięki firmie Hotpay od niedawna lajki na FB za SMS to już standard! Z początku opcja kupna polskich lajków na Facebooku za SMS miała nigdy nie zostać wprowadzona ponieważ wynikające utrudnienia oraz dodatkowe koszta związane z operatorami stanowczo nas odstraszały. Byliśmy jednak w błędzie nowa bramka płatności jest na tyle wygodna i przejrzysta, że każdy zainteresowany naszymi usługami może od teraz cieszyć się nimi płacąc za SMS.

Ile kosztują polskie lajki na Facebooku

Cena widoczna na stronie jest jedyną opłatą, którą pobieramy, bez dodatkowych subskrypcji premium czy innych opłat. Ta forma przyjęła się świetnie i obecnie korzysta z niej aż 60% naszych klientów! Jest to wielki sukces dla naszej platformy lajki.eu ponieważ jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy taką usługę i daliśmy możliwość zakupu naszym klientom nieposiadającym konta w banku. Od teraz możesz cieszyć się dowolnymi usługami lajki.eu płacą za nie poprzez telefon komórkowy. Wybierz usługę, która Cię interesuję i zapłać za lajki na Facebooku za SMS! Płatności SMS są tak samo bezpieczne jak używanie karty płatniczej, paypala czy przelewu tradycyjnego. Posiadamy program ochrony kupujących i w razie nieautoryzowanego użycia wypłacany jest stosowny zwrot.

Gdzie kupić lajki na FacebookuGdzie kupić lajki na Facebooku

Zapewne szukając w internecie informacji na temat zdobywania lajków na Facebooku znalazłeś też dziesiątki stron pozwalających kupić lajki na Facebooku. Sprawdź najlepsze serwisy i zaufaj profesjonalistom by kompleksowo wypromować swój profil, zyskać nowych odbiorców a także wypromować produkty czy usługi. Lista polecanych firm i stron wg niezależnego serwisu oceniającego konkurencję Trustify.pl to: Instalajki.pl i Lajkifb.pl

kup komentarze instagram na lajki.euPolskie komentarze na Instagramie
Kup teraz od 14.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-KOMENTARZE

4.7/5 - (22 opinie)