3 USŁUGI W CENIE 2
Zobacz szczegóły promocji

Lajki na FB

(2213 opinii klienta)
kategoria usługi: Facebook

kup lajki facebook na lajki.eu

PROMOCJA

Lajki na FB to usługa, która pomoże Ci zwiększyć ilość polubień pod zdjęciem lub postem na Facebook’u.

✅  Przykładowy link: https://www.facebook.com/HMRC/posts/284722200497848

⏱️  Przepustowość: Do 1.000 na dzień

⚡️  Realizacja: Automatyczna przez 24/7

🤖  Sztuczne konta (boty)
⭐  Prawdziwe konta
Łącznie

Jak kupić lajki na fb

Jeżeli chodzi o lajki na fb kupowanie ich jest nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku Instagrama czy YouTube ale dzięki temu mini poradnikowi każdy powinien sobie poradzić. Po pierwsze zrozum czego dotyczy usługa są to tak zwane lajki na fb czyli tylko polubienia do zdjęć, postów, filmów. Usługa nie dotyczy like do komentarza na fb czy polubień strony typu fanpage (są to osobne usługi). Najważniejsze przy kupowaniu lajków na fb są ustawienia prywatności Twojego konta. Powinieneś włączyć na swoim koncie podpunkt „posty publiczne” , zezwolić na obserwowanie Ciebie i zmienić widoczność postu czy zdjęcia które chcesz promować na publiczne. Więcej na temat zmiany ustawień prywatności na Facebooku https://lajki.eu/jak-zmienic-ustawienia-prywatnosci/ . Przygotowaliśmy dla was poradnik ze zdjęciami jak zmienić te ustawienia z telefonu, aplikacji i komputera tak by wszystko było proste i czytelne.

Jeżeli Twój post lub zdjęcie spełnia te wymagania skopiuj jego link klikając prawym przyciskiem myszy obok godziny wpisu lub po prostu z paska adresu w przypadku zdjęć i wklej go na naszej stronie. Pamiętaj nasz system jest automatyczny i jeżeli Twój post nie spełnia wymagań o których pisaliśmy na początku lajki na fb zwyczajnie nie będą mogły zostać dodane. Po tak wykonanych czynnościach powinieneś wybrać interesującą Cię ilość i w przypadku chęci podzielenia lajków np. na kilka zdjęć lub postów możesz użyć ikonki plusika i powtórzyć powyższe czynności.

Na lajki.eu do dyspozycji klienta oddajemy zarówno konta wysokiej jakości (które rekomendujemy) i konta budżetowe niskiej jakości. Zwróć uwagę, że kupując jedynie konta wysokiej jakości otrzymujesz gwarancję i możliwość jej przedłużenia przy użyciu tak zwanej dodatkowej gwarancji+. Konta niskiej jakości to przypadkowe profile generowane programowo, które nie posiadają swoich zdjęć znajomych itd. Są one tworzone tylko dlatego by usługa była tańsza i nie mają większego wpływu na promocję klienta. Jeżeli zdecydujesz się już na wybór jakie konta mają dać lajki na fb możesz rozłożyć pakiet w czasie w przypadku stopniowego dodawania lub zaznaczyć błyskawiczną realizację gdy potrzebujesz polubień od zaraz.

Lajki na FB (zdjęcie post)

Jak zdobyć lajki na fb za darmo

Oczywiście możesz też zdobyć lajki na fb za darmo trzymając się kilku prostych wskazówek.

 • Bądź aktywny i komentuj posty czy zdjęcia znajomych
 • Udostępniaj posty na fanpage czy blogu
 • Wrzucaj treści regularnie od 2-5 postów tygodniowo
 • Pomyśl nad konkursami
 • Uploaduj viralowe lub klikalne filmy
 • Wymieniaj się polubieniami na grupach
 • Przypomnij ludziom o lajku w opisie czy komentarzu

jak zdobyc lajki na fb za darmo

darmowe lajki na fb

Darmowe lajki na fb od znajomych

Po części omówię teraz przedstawione powyżej metody jak zdobyć lajki na fb za darmo. Pewnie wiele osób nie zgodzi się z pierwszym sposobem jednak ma on najwięcej sensu. Znajomi zwykle zapamiętują gdy piszesz im komentarze czy lajkujesz ich zdjęcia. Odruchowo będą chcieli się odwdzięczyć. Nie szukaj lajków daleko tylko zacznij od najszybszej możliwości i zyskaj jak najwięcej polubień z listy swoich znajomych.

Posiadając już lekko bardziej popularne zdjęcia czy posty możesz pokusić się o wrzucenie ich na fanpage czy bloga. Służy do tego przycisk share/udostępnij i w zależności od miejsca zmienia on swój kod do osadzenia. W przypadku strony typu fanpage po prostu wybierasz gdzie chciałbyś go zamieścić a np. na blogu kopiujesz specjalny kod HTML do wklejenia na stronę. Osadzając posty czy zdjęcia w ten sposób zwiększasz ich potencjalny zasięg i ilość możliwych osób, które może zostawić lajka. Jeżeli zdjęcie czy post jest chwytliwe na pewno spory odsetek tych osób to przyzna w postaci lajka czy komentarza.

Utrzymanie kontaktu z fanami

Pamiętaj, że fani lubią mieć z Tobą kontakt i chcą wiedzieć co się u Ciebie dzieje. Wrzucaj kilka postów czy zdjęć tygodniowo by utrzymywać ich zainteresowanie i dawać znać o sobie algorytmom odpowiedzialnym za ilość wyświetleń Twoich treści na Facebooku. Jeżeli Twoje posty czy zdjęcia będą kiepskie nie zdziw się gdy Facebook wyrzuci cię z tak zwanego algorytmu. Dzieje się tak ponieważ zależy im na przedstawianiu tylko treści wysokiej jakości dopasowanych do danych użytkowników. Facebook chcąc zwiększać długość trwania sesji i podniesienia stawek reklamowych musi tak robić aby uszczęśliwić zarówno użytkowników jak i reklamodawców.

Konkursy zwykle wychodzą dużo taniej niż sponsorowane treści, promowane posty czy liczne kampanie marketingowe zwiększające zasięgi na Facebooku. Kupując produkt za np. 100zł z prostymi zasadami lajk+komentarz+udostępnienie masz możliwość wygenerowania znacznie większych zasięgów czy zdobycia lajków na fb w ilości większej niż płacąc za nie przez reklamy. Dla użytkowników zostawienie lajka czy komentarza nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli startujesz z popularną stroną czy fanpage i chcesz by każdy się o niej dowiedział jest to dobry pomysł na tanią promocję na Facebooku.

fani na facebooku

filmy na facebooku

Prawda na temat filmów na Facebooku

Facebook chcąc konkurować z YouTube’m ciągle zwiększa nacisk na wrzucane tam treści video. W czasach gdzie YouTube bardzo ścina zasięgi Facebook wychodzi naprzeciw i jeszcze bardziej promuje treści video. Chcąc zyskać dodatkowe lajki, komentarze czy fanów powinieneś zainteresować się też wrzucaniem tam filmów. Odtwarzają się one automatycznie przez co zwykle zbierają pokaźną ilość wyświetleń. Są promowane wszędzie przez Facebooka i mogą być łatwo udostępnione na tablicach innych użytkowników lub osadzone na stronach czy blogach.

Jeżeli Twoje lajki na fb dalej Cię nie zadowalają możesz pomyśleć o tak zwanych grupach pozwalających na wymianę like. Często nazywają się one rodzinka, przyjaciele, wymiana lajków, tego typu grupy na, których jest bardzo dużo użytkowników. Ludzie dodając zdjęcie czy post na tą grupę proponują wymianę lajk za lajk pod profilowym, komentarz za komentarz a nawet obserwacja za obserwacje. Jest to stosunkowo monotonny proces jednak w niektórych przypadkach pozwala on zdobyć darmowe lajki na fb w dużo szybszy sposób niż tworzenie kreatywnych i viralowych treści. Pomyśl o tym a dodatkowe lajki czy komentarze znajdą się od tak.

Polubienia a reakcje na Facebooku

Ostatnia jednak nie mniej ważna zasada to po prostu przypominanie fanom o zostawaniu polubienia. To taka prosta zasada jednak wiele osób o niej zapomina. Możesz organizować pojedynki typu lajk vs serduszko czy inna reakcja by zwiększyć zasięgi jeszcze bardziej. Dodaj widoczny opis dając użytkownikom znać, że każdy lajk to większy zasięg lub każdy kto widzi niech zostawi polubienie a na pewno zyskasz dodatkowe reakcje czy komentarze docierając do znacznie większej ilości osób a także znajomych znajomych którzy polubili treść.

Kupowanie lajków na fb czy to ma sens?

Biorąc pod uwagę czynności, które ludzie robią by zdobyć lajki, wyświetlenia czy popularność kupowanie lajków na fb wcale nie jest takim głupim pomysłem. Zgadzamy się, że kupione lajki na fb nie sprawią bezpośrednio, że Twoje treści będą popularne a Ty z dnia na dzień nie staniesz się internetowym celebrytą, w kupowaniu lajków jest jednak wiele pozytywów.

Kilka zalet kupowania lajków na Facebooku

By podnieść świadomość osób korzystających z mediów społecznościowych, wyjaśniamy że kupowanie lajków może dawać realne efekty i wcale nie jest bezwartościowym pompowaniem profilu.

 • Szybkie budowanie popularnego piaru
 • Podnoszenie aktywności na profilu
 • Poprawa promocji względem algorytmu

Skupmy się najpierw na punkcie pierwszym, to że w bardzo szybkim czasie zdobędziesz nieograniczoną ilość polubień wcale nie jest najlepsze. Według nas mając już tego typu podstawy i popularne konto będzie Ci dużo łatwiej zdobywać lajki w naturalny sposób. Ludzie często widząc popularny profil chętniej wchodzą z nim w interakcję. Dodatkowe komentarze, obserwacje czy like z polski to tylko składowa tego co możesz uzyskać kupując lajki na fb.

kupowanie lajków na facebooku

lajki na fb zasięgi

Co wpływa na ilość zdobywanych lajków na fb

Każdy z nas posiada mniejsze lub większe zasięgi, które może wykorzystać. Ważne aby skutecznie podnosić zaangażowanie w kręgach najbliższych nam osób takich jak rodzina czy przyjaciele. Posiadając sporą ilość lajków na zdjęciach czy postach wzbudzicie ich ciekawość co przełoży się bezpośrednio na dodatkowe lajki na fb od prawdziwych osób z polski! Twoje posty i zdjęcia zyskają dodatkowe zasięgi wśród znajomych znajomych a tym samym rozpocznie się Twoja promocja na Facebooku.

Algorytmy to zaraz po ludziach kolejny z najistotniejszych czynników promocji na Facebooku. Odpowiadają one na to co i komu zostanie wyświetlone. Poprawiają wyniki wyszukiwania i decydują o tym czy ktoś „się wybije” czy nie. Mając świadomość tego jak ważna jest to składowa powinniśmy lepiej rozumieć dlaczego jedne rzeczy osiągają viralową popularność a inne nigdy nie będą mogły się z nimi mierzyć. To wszystko za sprawą lajków, które ludzie zostawiają. Ilość interakcji, komentarzy czy wyświetleń to wszystko się napędza i im jest ich więcej tym szybciej będą one przybywać.

Kto kupuje lajki na Facebooku

Wiele osób twierdzi, że kupowanie lajków nie ma sensu, kupowanie lajków na fb to strata pieniędzy jednak pomijają oni te czynniki o których wspominaliśmy powyżej. Prawda jest taka, że 90% obecnej topki w mediach społecznościowych dokupuje lajki, wyświetlenia czy obserwacje. Jeżeli nie robią tego oni bezpośrednio zajmują się tym ich menadżerzy lub specjaliści ds. wizerunku. Oczywiście, moglibyśmy was okłamać i napisać o samych superlatywach kupowania polubień jednak nam klientów nie brakuje a zjawisko jest dosyć ciekawe. Teraz sami zdecydujcie czy chcecie kupić lajki na fb i czy ma to sens.

Programy do nabijania like na fb

O darmowych programach do nabijania like na fb można by spokojnie napisać książkę. Inne wyłudzają dane, pieniądze czy po prostu kradną całe konta. Czy te mistyczne programy do nabijania like na fb istnieją a jeżeli tak to ile kosztują i czy w ogóle są dostępne dla przeciętnego kowalskiego? Należałoby wyjaśnić definicję programów do nabijania like na fb, jak miałoby to działać podajemy link do zdjęcia czy posta i like z automatu od Polaków wskakują na nasze profilowe? Niestety tak to nie działa i niestety nie ma nic za darmo. Utrzymanie całej infrastruktury, systemów do wymiany polubień i wiedza programistów, którzy by coś takiego zorganizowali kosztuje.

programy do nabijania lajków na fb

Jak działają programy do nabijania lajków na fb

Zwykle darmowe programy do nabijania like na fb (jeżeli działają) oferują coś na zasadzie like4like. Zasada działania tego typu aplikacji polega na dołączeniu do tak zwanej farmy polubień. Użytkownicy znajdujący się w bazie wymieniają się lajkami za określone stawki, które ustalają sami lub narzuca im system. Stąd np. jeden like to może być 5 punktów lub nawet 12. W zależności od stawek, które użytkownicy proponują wzrasta szybkość nabijania lajków. Właściciele tego typu aplikacji często zabezpieczają je, w postaci maksymalnej ilości like do zdobycia dziennie, lub zawyżają ceny kredytów by zachęcić ludzi do kupowania ich i zarabiać na swoich programach.

Bezpieczeństo vs Pieniądze

Osoby, które twierdzą, że mają darmowe programy do nabijania like na fb zwyczajnie kłamią. Zwykle są to wirusy, które tylko chcą wykraść Twoje dane dt. karty kredytowej, wyłudzić płatne subskrypcje SMS przez telefon a także umożliwiają hackerom dostęp do Twojego konta. Zastanów się czy „cena” jaką zapłacisz za darmowe programy do nabijania like na fb jest tego warta i czy nie taniej wyjdzie bezpieczny zakup lajków od w pełni legalnie działającej firmy.

Czy kupowane polubienia na fb są bezpieczne

Odpowiedź na pytanie czy kupowane polubienia na fb są bezpieczne moglibyśmy od razu skrócić do jednego słowa: „zależy”. Zależy z jakiego źródła kupujesz polubienia. Zależy czy strona lub aplikacja to legalna firma. Zależy też w jaki sposób przyjmuje płatności i w jaki sposób obnosi się z Twoją prywatnością. Za innych niestety nie możemy się wypowiadać ale przybliżymy wam jak działamy w lajki.eu.

Faktura, Regulamin, Legalna firma

W kupowaniu polubień na fb nie ma nic złego. Facebook bezpośrednio nie jest w stanie sprawdzić czy polubienia kupujemy my czy ktoś w naszym imieniu więc karanie nas za jakiekolwiek tego typu działania nie ma sensu. Jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, lajki.eu to członek legalnie działającej spółki zarejestrowanej w Londynie przy ulicy Great Portland Street. Prowadząc legalnie firme mamy dostęp do agregatorów płatności takich jak: przelewy, sms czy karty kredytowe. Które gwarantują bezpieczeństwo i anonimowość przeprowadzonej transakcji. Strona dodatkowo spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest na bieżąco aktualizowana by utrzymać dane naszych użytkowników całkowicie bezpieczne i wolne od kradzieży. Posiadamy certyfikat SSL i szyfrujemy wszelkie dane naszych użytkowników w 256 bitowym kluczu. Przekonaj się jak działamy i przetestuj nasze usługi lub przeczytaj co piszą o nas klienci tutaj: opinie o lajki.eu.

legalna firma

2213 opinii dla Lajki na FB

 1. Mateusz

  sprawdzona i profesjonalna firma, szybki kontakt mailowy i realizacja moich zamówień!

 2. Dorota

  szybko i na temat polecam

 3. Marcelina

  Realizacja zamówienia trwała kilka minut

 4. Anastazja

  Dostarczone na czas

 5. Bożena

  100% zadowolenia z realizacji zamówienia

 6. Krystian

  super stronka prawdziwe promowanie, wszystko w terminie i zgodnie z zamówienie POLECAM 😀

 7. Kacper

  Jak zawsze koks

 8. Adam

  Jesteśmy zadowoleni z realizacji zamówienia.

 9. Jakub

  Transakcja przebiegała bez zakłóceń pozytyw

 10. Adam

  W 100% zgodnie z moimi oczekiwaniami.

 11. Przemysław

  Dobra realizacja

 12. Alicja

  O taki efekt mi chodziło!

 13. Michał

  Mogę polecić firmę w 100%

 14. Maja

  Jest bardzo dobrze. Usługa wykonana w terminie i w 110%. Dodali mi trochę więcej niż było zamówione.

 15. Iza

  Wszystko OK jak zwykle!

 16. Patryk

  Świetny kontakt, szybka realizacja i dobra cena.

 17. Bożena

  Polecam. Firma wykazała się szybką realizacją zamówienia.

 18. Alicja

  Dziękuję za szybką dostawę zamówienia.

 19. Mariusz

  fachowa obsługa

 20. Karolina

  Jest super polecam

 21. Milena

  5/5 usługa została wykonana zgodnie z opisem na stronie. Szybko i profesjonalnie.

 22. Gabrysia

  Zależało mi na czasie i nie było rozczarowania 🙂

 23. Zofia

  firma warta polecenia

 24. Jan

  Polecam usługę

 25. Grażyna

  Fajnie, że tak szybko zrealizowaliscie moje zamówienie.

 26. Ryszard

  Generalnie nie mam zastrzeżeń 🙂

 27. Marta

  Mogę polecić z czystym sumieniem. Dobre ceny, szybka realizacja i bardzo dobry kontakt. Myśle, ze będzie to fajna współpraca.

 28. Mateusz

  Jestem w szoku. Dokładnie tego mi było trzeba.

 29. Kamila

  świetna obsługa

 30. Karolina

  pomogło mi się wybić

 31. Marysia

  Wysokiej jakości usługi i do tego dobra cena.

 32. Laura

  Mogę polecić z czystym sumieniem. Dobre ceny, szybka realizacja i bardzo dobry kontakt. Myśle, ze będzie to fajna współpraca.

 33. Marek

  Szczerze polecam

 34. Małgorzata

  Polecam ten serwis. Szybka realizacja i miła obsługa.

 35. Anastazja

  Elegancko polecam serdecznie

 36. Dominik

  Szybko i bezpiecznie, 5 gwiazdek

 37. Radosław

  Jest ok żadnych problemów z realizacją zamówienia.

 38. Wojtek

  Zależało mi na czasie i nie było rozczarowania 🙂

 39. Radosław

  wszystko ok, szybko, polecam!

 40. Mariusz

  Pełne zadowolenie

 41. Kamila

  Realizacja zamówienia na czas. Warto współpracować z tą firmą.

 42. Fabian

  Pełne zadowolenie z mojego zamówienia

 43. Iza

  Sprawdzona usługa. Firma wywiązała się z umowy i dostarczyła prawdziwe polskie usługi. Kontakt z nimi to prawdziwa przyjemność.

 44. Emilia

  Rewelacja, dużo polskich użytkowników. Miła niespodzianka

 45. Jan

  Dziękuję za szybko dodane promowanie pozdrawiam

 46. Alicja

  Sprawdzona usługa. Firma wywiązała się z umowy i dostarczyła prawdziwe polskie usługi. Kontakt z nimi to prawdziwa przyjemność.

 47. Adam

  Polecam ten serwis. Szybka realizacja i miła obsługa.

 48. Grzegorz

  Wszystko super

 49. Michał

  Mogę polecić firmę w 100%

 50. Filip

  Polecam warto było dopłacić do stopniowego dodawania. Realizacja trwała 3 dni.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


🎁  Za napisanie recenzji otrzymasz kupon rabatowy -30%