Programy do nabijania lajków na Instagramie (like4like)

Wiele osób prosiło nas byśmy opowiedzieli jak mieć dużo lajków na Instagramie używając metod, których zwykle nie promujemy. Przybliżymy wam inne metody zdobywania lajków takie jak: automatyczne boty, które zaczepiają innych (follow – unfollow). Pokażemy jak kupić lajki na Instagramie od podszewki i opowiemy dlaczego like4like to nienajlepszy sposób na darmowe like na Instagrama w krótkim czasie.

Zaczynając od końca czyli like4like co to jest. Obecnie pod keywordem like4like kryje się kilka zagranicznych i polskich stron oferujących wymianę polubień w automatycznych sposób. Ogólna zasada działania czyli lajk za lajk wydaje się fair i zakładając, że strona jest uczciwa powinna zagwarantować nam przypływ darmowych lajków w krótkim czasie. Z doświadczenia wiemy, że tak nie jest a wszystko co pozornie wydaje się darmowe zarabia w nieco inny sposób. Stare programy oferujące wymianę polubień na Instagramie w całkowicie darmowy sposób umożliwiały nabijanie określonej liczby punktów dziennie za które mogliśmy ustalać stawkę za działania dla nas pożądane. Jeżeli chcieliśmy zdobyć lajki na Instagramie bardzo szybko wystarczyło ustawić sporą przebitkę przed konkurencją a w krótkim czasie mogliśmy zyskać nawet 1000 like.

Jak mieć dużo lajków na Instagramie bez używania programów

jak mieć dużo lajków na instagramie bez programów

Jak mieć dużo lajków na Instagramie bez specjalnych dedykowanych do tego programów czy paneli. By zyskać kilka dodatkowych polubień na Instagramie wystarczy wyszukać w aplikacji takie hashtagi jak: like4like , f4f , follow4follow, l4l lub s4f. Mimo tego że jeszcze wiele osób nie wie jak kupić lajki na Instagramie. Staramy się pokazać inne metody bez używania programów i za darmo. Wiemy, że są to popularne hashtagi i często dużo osób nie odwzajemnia czynności wykonywanych w ramach tych hashtagów jednak zdobywanie lajków tym sposobem nie jest niewykonalne. Często zainteresowane osoby z, którymi wejdziemy w interakcję zostawiają polubienia na kilku ostatnich zdjęciach a nawet obserwują nasz profil. Warto wyszukać również różne inne niszowe hashtagi takie jak polishgirl , warszawa czy bieganie i starać się nawiązać kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach lub celować w takie osoby, które aktywnie używają Instagrama.

Limity i ograniczenia na Instagramie

Z doświadczenia wiem, że tym sposobem da się spokojnie wbić nawet 1000 obserwacji a przy większym rozdawaniu follow czy like na prawo i lewo te liczby mogą być jeszcze większe. Metoda jest całkowicie bezpieczna i akceptowalna przez Instagram jednak ma ograniczenia. Chcecie dowiedzieć się jak mieć dużo lajków na Instagramie tak aby nie zostać zablokowanym? W ciągu godziny możemy zostawić jedynie 60 komentarzy , zaobserwować ok 60 osób i zostawić… lajków.

Zobacz też: Jak zdobyć followersów na Instagramie

Inne ograniczenia na Instagramie

Specjalnie zostawiłem w tym miejscu trzy kropki ponieważ zdarzało się że po zbyt szybkim lajkowaniu system blokował mnie po 20 lajkach a czasami udawało się dobić nawet 100. Z innych ciekawych informacji jakie udało się nam ustalić. Maksymalna ilość osób, które możemy obserwować, niezależnie od tego ile obserwatorów mamy 7500. Stare konta założone przed tym limitem nie mają tego ograniczenia i jeżeli spotkaliście się z takimi przypadkami teraz już wiecie dlaczego.

Maksymalna ilość informacji na dzień jaką dostarczy Wam Instagrm to 200! To znaczy, że jeżeli obserwujecie 400 osób i przynajmniej każda z nich doda jedno zdjęcie tego samego dnia, na stronie głównej zobaczycie tylko 50% z całego opublikowanego feedu. Łączna ilość hashtagów, które możecie dodać pod zdjęciem wynosi 30 a liczba znaków przy fotce to tylko lub aż 2200.

kup lajki instagram na lajki.euSzybkie lajki na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-LAJKI

Dlaczego nie warto używać like4like

Wadą tego systemu były ograniczenia wynikające z liczby możliwych do zdobycia punktów na dzień oraz monotonne lajkowanie czy obserwowanie innych za groszowe stawki. Przykładowo żeby w przeliczeniu zyskać 100 obserwacji na Instagramie musieliśmy zaobserwować nawet 1000 osób!  Żeby była jasność jeżeli nie wiesz jak kupić lajki na Instagramie, znacznie taniej wychodził wtedy zakup ze źródła niż ręczne działania. Wiele osób tworzyło w tym celu fałszywe konta by nie zaśmiecać swojego głównego konta a przekierować zdobyte obserwacje na konto prawdziwe. I tu pojawia się pierwsza wada tych programów czyli nabijanie fałszywych kont tak zwanymi botami. Obecnie programy do wymiany lajków na Instagramie działają automatycznie lecz zarabiają w inny sposób. Poniżej przedstawiamy również inne powody dla, których nie warto używać like4like.

 • Fikcyjny ruch od botów
 • Brak kontroli nad naszym kontem
 • Możliwość utraty konta
 • Blokada profilu poprzez łamanie regulaminu Instagrama
 • Niska opłacalność w stosunku lajk za lajk
 • Brak kontroli nad unfollow / unlajk
 • Ograniczenia dziennie
 • Jednorazowa promocja/ brak stałych efektów

Zakładając, że znaleźliśmy uczciwy panel i wiemy jak mieć dużo lajków na Instagramie a nikt nie zmieni hasła do naszego konta to godzimy się na to by nabijać aktywność innym użytkownikom. Nieświadomie lajkujemy posty o różnej tematyce niekiedy nawet na tematy, które przekraczają zasady dobrego smaku i etyki w aspekcie regulaminu akcpetowalne ale sami nie podpisalibyśmy się pod tym.

Jak mieć dużo lajków na Instagramie za darmo, sprawdzone metody

Zastanawiałeś się kiedyś jak mieć dużo lajków na Instagramie a mimo tego, że chcesz się wybić i stosujesz się do porad nie możesz wypracować oczekiwanych rezultatów? Zdjęcia, które dodajesz są dobrej jakości, starasz się trzymać regularność i używasz odpowiednich hashtagów? Świetnie tak trzymaj jednak czasami coś idzie nie tak i nie mamy wpływu na to czy algorytm nas polubił czy nie. Warto wtedy pokazać się na grupach do promocji na Instagramie. Dodajmy tam ciekawe zdjęcie z naszego profilu i opis i zobaczmy czy przekieruje to jakiś ruch na nasz profil. Być może warto będzie spróbować sił na innym portalu takim jak YouTube czy nawet własna strona Internetowa i promocja konta na Instagramie tymi sposobami.

Darmowe lajki na Instagramie 5 metod

Niezależnie od tego co wybierzesz pamiętaj o tych 5 zasadach, które pozwolą Ci zdobyć dużo lajków na Instagramie za darmo.

 1. Regularnie dodawaj interesujące zdjęcia i filmy
 2. Dobieraj Hashtagi adekwatnie do fotografii
 3. Udzielaj się na profilach innych osób
 4. Zawsze odpowiadaj na komentarze
 5. Utrzymuj wskaźnik zaangażowania fanów na wysokim poziomie

jak mieć dużo lajków na instagramie za darmo

Jak dobierać osoby do wspólnej promocji na Instagramie

Dobrym sposobem na dotarcie do nowych odbiorców i wymianie ruchu pomiędzy profilami są tak zwane corss promocje. Polega to na tym, że użytkownik A zamieszcza zdjęcie bądź informację na story o możliwości zobaczenia Twojego profilu a w zamian oczekuje tego samego od Ciebie. Jak szukać takich osób i od jakiego progu powinniśmy zacząć? Prawda jest taka, że nie ma na to złotej metody bo jeżeli masz popularnych znajomych a nie wiesz jak mieć dużo lajków na Instagramie to mogą dać informację, że warto do Ciebie zajrzeć masz możliwość w krótkim czasie dobicia sporej liczby obserwacji czy lajków.

Generalnie zaczynając z tego typu rzeczami eksperymentuj pomiędzy znajomymi poznasz tak nowe osoby, które obserwują Twoich przyjaciół i będzie większa szansa, że przejdą też oni do Ciebie. W późniejszych etapach staraj się wybierać osoby posiadające podobną ilość obserwacji czy fanów by łatwiej nawiązać kolaboracje. Chcesz szybciej zacząć promować się tym sposobem ale nie wiesz jak kupić lajki na Instagramie nie jest to takie trudne jak się wydaje.

promocja na instagramie

Boty do lajków na Instagramie (automatyczne lajki)

Jeden z najnowszych wynalazków w prowadzenia konta to boty do lajków na Instagramie. Chcesz wiedzieć jak mieć dużo lajków na Instagramie nie robiąc nic i to za darmo? Odpowiedzą są boty na Instagramie. Wiele osób często nie wiedząc jak kupić lajki na Instagramie myli boty z usługami oferowanymi przez legalne strony jak nasza. Są to programy pozwalające nabić like w krótkim czasie poprzez tak zwane zaczepianie innych użytkowników. Do wyboru mamy wiele filtrów takich jak płeć, pomijanie kont prywatnych, ilość minimalnych postów czy obserwatorów. Z całej gamy filtrów możemy wybrać jeszcze inne konfiguracje, które widzicie poniżej. Programy mogą wykonywać takie akcje jak, automatyczne obserwowanie i czasowy unfollow osób, które zaczepiają. Pisanie konkretnych komentarzy dla osób dodających zdjęcia na danym hashtagu, lajkowanie zdjęć czy inne czynności które mógłby zrobić człowiek lecz automatycznie.

lajki na instagramie program

Programy są sprytne i oferują możliwość ustawienia limitów tak aby nie podpaść Instagramowi. Jak dobrze wiecie działania tego typu są zabronione a użytkownicy, którzy dopuszczają się tego typu aktywności są usuwani czy blokowani. Wiele darmowych botów do lajków na Instagramie polega jedynie na wykradaniu kont, jednak te płatne w pełni działające to niszowe narzędzia które znacznie usprawniają pracę i rozwój konta. Prosimy nie mylić naszych automatycznych lajków na Instagramie z tego typu programami. Jest to w pełni bezpieczna usługa i polega na promocji zdjęcia od razu po jego publikacji. Użytkownik, który zdobywa polubienia dostaje je od realnych osób a my nie wykorzystujemy do tego specjalistycznych narzędzi. Jeżeli chcesz kupić automatyczne lajki na Instagramie kliknij tutaj.

Promocja na Instagramie darmowe porady

Wiele osób błędnie myli promocję na Instagramie z płatnymi reklamami tam zamieszczanymi. Otóż są dwa sposoby promocji na Instagramie. Jeżeli zależy nam na promowaniu produktów i usług możemy skorzystać z płatnej opcji wykupienia reklamy pod określoną grupę użytkowników. Jeżeli zależy Wam na wiedzy jak mieć dużo lajków na Instagramie i szukacie kilku ciekawych porad koniecznie zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Ten wpis powstał w celu uświadomienia ludziom, że mimo tego iż polecamy legalne sposoby na na zdobywanie lajków. W internecie znajduje się wiele nielegalnych metod promocji na Instagramie. Powyżej zamieściliśmy przykłady ciekawych wpisów, z których dowiecie się jak działa promowanie na Instagramie za darmo.Mamy nadzieję, że każdy który nie wie jak kupić lajki na Instagramie, zrozumie że nasze usługi a boty to kompletnie inna sprawa.  Nie daj się pozbawić konta czy nabrać na płatne programy wspomagające.

kup obserwacje instagram na lajki.euPrawdziwe obserwacje na Instagramie
Kup teraz od 8.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-FOLLOWERSY

Kupowanie lajków na Instagramie

Zastanawiacie się kto kupuje lajki na Instagramie i czy w ogóle ktoś się na to decyduje? Jeżeli jeszcze nie wiecie jak kupić lajki na Instagramie pokażemy wam jak to działa. Jakim cudem udaje nam się wypracować promocje dla tylu osób i czy jest to bezpieczne? Nie wiesz jak mieć dużo lajków na Instagramie albo nie umiesz ich zdobyć? Przybliżymy wam wszystko o kupowaniu lajków na Instagramie, Facebooku czy innych portalach społecznościowych. Prawda jest taka, że obecnie media społecznościowe są bardziej przekłamane niż telewizja. Każdy popularny influencer, bloger, youtuber czy trener personalny, kupił, kupował albo otrzymał lajki pochodzące z płatnych źródeł! Nie boimy się tego powiedzieć ponieważ widząc co dzieje się na zachodzie postanowiliśmy robić to samo w Polsce. Użytkownicy chcą kupować lajki by utrzymać wysokie przyrosty i budować współprace ze znanymi osobami czy firmami.

jak kupić lajki na instagramie

To do czego wykorzystasz lajki i czy będą one kupione zależy tylko od Ciebie. Rozumiemy, że dla wielu osób biznes polegający na sprzedaży like wydaje się śmieszny jednak prawda jest taka że większość osób ma parcie na szkło. Każdy lubi być wyróżniony czy stać się w centrum uwagi. Jedni kupują lajki by pokazać znajomym swoje lepsze oblicze inni robią to marketingowo by nawiązać współprace z potężnymi firmami lub influencerami. Kupowane lajki na Instagramie bardzo łatwo jest zamaskować z prawdziwym ruchem więc gwiazdy bezkarnie mogą cieszyć się wręcz nierealnymi dziennymi przyrostami.

Najnowsze aktualizacje naszego serwisu, pozwalają nam wykorzystywać prawdziwy ruch od osób z całego świata w tym z Polski do pozyskania jeszcze lepszych efektów promocji. Wprowadziliśmy stopniowe dodawanie by jeszcze bardziej wpłynąć na naturalny wizerunek pozyskiwanych lajków. Funkcja automatycznych lajków czyli kompletna nowość sama dodaje określoną ilośc like z przedziału ustalonego przez użytkownika. Wszystko to sprawia, że większość osób które chcą zacząć „na spokojnie” nie ma możliwości przebić się sama.

Jak kupić lajki na instagramie

Nie wiesz jak kupić lajki na instagramie bądź nigdy nie słyszałeś o takim procederze? Proces kupowania lajków na Instagramie uprościliśmy do całkowitego minimum lecz po aferze z Cambridge analityka i blokadzie apki od Instagrama musieliśmy nieco go zmodernizować. Obecnie odpowiedź jak mieć dużo lajków na Instagramie jest taka. Wystarczy wejść na dedykowaną do tego stronę ( kup lajki na Instagramie ) wybrać pakiet jaki nas interesuje i podać publiczny link do zdjęcia na naszym profilu.

jak kupuje się lajki na instagramie

Na lajki.eu oferujemy również możliwość dzielenia pakietów np na 2 zdjęcia gdzie ilość rozdzielana jest po równo. Promuj istniejące zdjęcia jak i nowe dzięki naszym nowym narzędziom i osiągnij sukces jeszcze szybciej.

Jaki link podać by poprawnie kupić lajki na Instagramie

jak mieć dużo lajków na instagramie

Wielu użytkowników myli się i próbuje na siłę podać link do swojego profilu kupując lajki na Instagramie. To jak kupić lajki na Instagramie zawsze opisujemy w opisach przy każdej usłudze. Wprowadziliśmy zabezpieczenia, które wyeliminowały ten proceder i prosimy o zwracanie uwagi na to co podajecie w polu link do promocji. Nasze systemy działają automatycznie i to co podacie w tym polu będzie promowane. Zawsze sprawdzajcie jakiego typu danych wymagamy. W przypadku lajków na Instagramie jest to link do zdjęcia, w obserwacjach link do profilu a czasem jedynie sama nazwa.

kup komentarze instagram na lajki.euPolskie komentarze na Instagramie
Kup teraz od 14.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-KOMENTARZE

Oczywiście staramy się pisać reguły , które blokują możliwość podawania złego linku lecz mimo tego pytanie jak kupić lajki na instagramie pojawia się bardzo często. Wystarczy wejść z komputera lub telefonu na swój profil i skopiować link z pasku wyszukiwania (komputer) lub kliknąć w kropki obok zdjęcia i pobrać adres linku do udostępnienia. Zamieszczamy przykład poprawnego linku oraz screena z kopiowania go byście mogli porównać go z waszym linkiem.

Link do zdjęcia na Instagramie możemy skopiować zarówno z komputera jak i telefonu czy aplikacji mobilnej.

kupowanie lajków

Jak podzielić ilość lajków na Instagramie

Odpowiadając na pytanie zawarte w tym wpisie jak kupić lajki na instagramie, pakiety lajków możemy podzielić w bardzo prosty sposób. Zawsze kiedy jest to możliwe wyświetla się przycisk plusa, którym możemy dodać nowe pole do wprowadzenia kolejnego linku. Informacja o podzielonym pakiecie znajduje się poniżej i wskazuje na rzeczywisty stan lajków jaki otrzymamy na danym linku. W przypadku gdy się rozmyślimy i będziemy chcieli skasować link już dodany wystarczy nacisnąć na ikonkę X lub śmietnika w zależności od wyświetlanej się wersji i usunąć link.

System jest zabezpieczony przed dodaniem tych samych linków dwa razy lub kilkukrotnym dodaniem usługi do koszyka. Przypominamy, że profil musi być publiczny na czas realizacji usługi oraz w trakcie jej zamawiania by zrealizować kampanię poprawnie.

Ile kosztują lajki

Ile kosztują lajki na Instagramie

Informacja na temat rzeczywistego kosztu zawsze podana jest na stronie. W zależności od wybranego pakietu cena wraz z ilością stopniowo rośnie. W naszym modelu zastosowaliśmy taki cennik,aby każdy kto szuka odpowiedzi na pytanie „jak mieć dużo lajków na Instagramie” miał świadomość że im więcej kupi tym cena wychodzi korzystniej. Sugerujemy zawsze wybieranie większych pakietów i rozdzielanie ich na kilka zdjęć by zyskać znacznie więcej.

Każdego kto nie wie jak kupić lajki na Instagramie prosimy również o wzięcie pod uwagę informacji o dodatkowych opłatach wynikających np z płatności SMS (które również pokazane są zawsze na stronie) , dodatkowych opcji które możemy wykupić czy podatku VAT w przypadku klientów z Europy. Dla wielu klientów indywidualnych kupujących często duże pakiety mamy możliwość negocjacji cen więc jeżeli chciałbyś nawiązać z nami współpracę napisz do nas.

ile kosztują lajki na Instagramie

Jak kupić lajki na instagramie i dodatkowe opcje

Sztuczne konta

Nazwa sama wskazuje na wykorzystanie usług niskiej jakości w budżetowej cenie bez gwarancji jakości. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób oczekuje szybkich efektów w przystępnej cenie dlatego dajemy taką możliwość, lecz staramy się polecać naszym klientom jedynie prawdziwe konta.

Prawdziwe konta

Chcesz sprawdzić nasze usługi ale jak kupić lajki na Instagramie. Zawsze polecamy prawdziwe konta. W cenie prawdziwych kont, otrzymujecie również 30 dniową gwarancję trwałości od naszego operatora i możliwość uzupełnienia usługi w przypadku jej spadku. Polecana przez nas opcja dla każdego kto myśli poważnie o promowaniu konta na Instagramie.

Przyspieszona realizacja

Nasza usługa przyspieszonej realizacji gwarantuje wysłanie zamówienia do operatora przed kolejką innych zamówień. Zwykle takie zamówienia są przekazywane do realizacji w minutę po opłaceniu zamówienia a ich realizacja jest znacznie krótsza niż zwyczajnie.

Gwarancja premium

Dodatkowa gwarancja i możliwość uzupełnienia spadku (jeżeli powstanie) na koszt firmy nie operatora. Gwarancja premium obejmuje jedynie zamówienia z wysoką jakością pod warunkiem, że użytkownik nie blokuje ruchu ani nie wpływa niekorzystnie na prowadzoną promocję.

Stopniowe dodawanie

Ostatnią opcją jest stopniowe dodawanie, które polega na podzieleniu pakietu promocyjnego zamawianego przez klienta. Zwykle system dzieli zamówienia na minimalną dostępną ilość i określa czas dodawania na 72 godziny. W tym czasie użytkownik jest zalewany mini falami usługi promocyjnej, która rozkładana jest w czasie.

kup wyświetlenia instagram na lajki.euPrawdziwe wyświetlenia na Instagramie
Kup teraz od 5.99 zł

PROMOCJA -20% Z KODEM: TANIE-WYSWIETLENIA

Jak szybko nabijane są lajki na Instagramie

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy dlatego potrafimy zrealizować zamówienia nawet w 10 minut od jego złożenia. Używając naszych usług już nigdy nie będziecie zastanawiali się jak mieć dużo lajków na Instagramie. Ze względu na wiele czynników takich jak, przepustowość, ilość zamówień, dostępność usług czy ilość jesteśmy ograniczeni czasowo w tym co robimy. Dajemy sobie zawsze bufor 72 godzin dla każdego zamówienia niezależnie czy wybrana została opcja błyskawicznej realizacji. Jeżeli Twoje zamówienie nie zostało zrealizowane w 10 czy 15 minut spokojnie nie przejmuj się. Odczekaj chwilę a na pewno efekty pojawią się już wkrótce.

4.7/5 - (16 opinie)